R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Wylądował Mazdą w garażach po uderzeniu w inny pojazd

18-02-2018 11:49 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 26,622 | Komentarzy: 12

W dniu dzisiejszym w godzinach przedpołudniowych doszło do zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulic: Piaski, Blizna i Kolejowa (okolica marketu Kaufland). Kierowca pojazdu marki Mazda 6, aby uniknąć zderzenia z Dacią musiał odbić z lewo , co zakończyło się uderzeniem w blaszany garaż.

Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Sprawcą zdarzenia był 23-letni kierowca Dacii, który wymusił pierwszeństwo wyjeżdżając z ulicy Piaski w stronę ulicy Blizna. Z niewyjaśnionych powodów po wjechaniu na skrzyżowanie zatrzymał się na jego środku. Wymusił on pierwszeństwo na jadącym od strony ulicy Toruńskiej 47-letnim kierowcy Mazdy, który, aby nie uderzyć w Dacie musiał odbić w lewo zahaczając o tył pojazdu stojącego na środku skrzyżowania. Mimo hamowania po odbiciu wjechał na krawężnik, co w konsekwencji doprowadziło do odbicia pojazdu i wyrzucenia go w stronę garaży. 

Doszło do uszkodzenia blaszanych garaży, jednak nie posiadamy informacji czy znajdujące się w środku samochody nie zostały uszkodzone.

Sprawca (kierowca Dacii) został ukarany mandatem karnym. Kierowcy byli trzeźwi.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (12) Pokaż komentarze