R E K L A M A
sim
R E K L A M A
DUKAT
Wiadomości Powiat Kolski Nie dla wykluczenia - tak dla integracji

Nie dla wykluczenia - tak dla integracji

26-02-2018 09:20 | Źródło: Gmina Kłodawa | Wyświetleń artykułu: 1,639 | Komentarzy: 0
Fundacja Rozwoju Społeczno-Gospodarczego zaprasza do udziału w projekcie: NIE DLA WYKLUCZENIA - TAK DLA INTEGRACJI. Projekt jest współfinansowany ze środków UE - Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego Osi priorytetowej 7.
Nie dla wykluczenia - tak dla integracji
Foto:

W projekcie mogą wziąć udział osoby bezrobotne lub bierne zawodowo w wieku 18-67 lat, zagrożone ubóstwem lub wykluczeniem społecznym z obszarów wiejskich gmin Wilczyn, Skulsk, Wierzbinek powiatu konińskiego oraz Chodów, Grzegorzew, Kłodawa, Kościelec, Olszówka, Osiek Mały, Przedecz powiatu kolskiego w woj. wielkopolskim.

Preferencje na etapie rekrutacji dla: kobiet, osób z niepełnosprawnościami, osób bezrobotnych dla których określono III profil pomocy, osób korzystających z Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 (PO PŻ) lub osób, które doświadczają wielokrotnego wykluczenia społecznego.

W ramach projektu oferowane są szkolenia zawodowe i 3-miesięczne staże. Ponadto uczestnicy zostaną otoczeni wsparciem doradcy zawodowego, psychologa i pośrednika pracy. Czekają na nich zajęcia warsztatowe m.in. z zakresu umiejętności zawodowych i miękkich. Dodatkowo w projekcie przewidziano fundusze na stypendia szkoleniowe i zwroty kosztów dojazdu.

Każdy z uczestników zostanie objęty kompleksowym wsparciem w ramach indywidualnej ścieżki reintegracji społeczno-zawodowej dostosowanej do indywidualnych potrzeb osoby. 

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
R E K L A M A
marek podnewsem
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
tomek opas
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
28 Gru.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
W cyklu