R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Kłodawa

Wóz strażacki oficjalnie przekazany do jednostki

05-03-2018 07:19 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 10,836 | Komentarzy: 3

W ubiegłą sobotę o godzinie 16:45 nowy wóz ratowniczo-bojowy został oficjalnie przekazany jednostce OSP Luboniek. Pojazd trafił na swoje docelowe miejsce a dniu sprawozdania rocznego.

Foto:Gmina Kłodawa
R E K L A M A

Oficjalnego przekazania kluczyków do wozu dokonała Dorota Galus - Wiceburmistrz Kłodawy. Komendant jednostki, wszyscy druhowie oraz lokalna społeczność nie kryli wzruszenia, ale i zadowolenia, gdyż na taki wóz czekali od bardzo dawna. Przypomnijmy, że jednostka OSP Luboniek nie tak dawno świętowała swoje 90-lecie. 

Na uroczystości opróćz Pani Burmistrz pojawili się m.in. Poseł na Sejm RP Leszek Galemba, radny Powiatowy Grzegorz Fiałkowski,  radni z Gminy Kłodawa, Komendant OSP Kłodawa Tomasz Barański. 

Warto wspomnieć, że wóz strażacki sfinansowała w całkowicie Gmina Kłodawa na czele z Burmistrz oraz Radnymi, którzy prawie jednogłośnie poparli zakup pojazdu.

Kto płaci za ślub?

Koszty związane ze ślubem pokrywają rodzice Państwa Młodych. Obecnie coraz częściej młodzi pokrywają w części lub w cało...

Czytaj więcej

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze