R E K L A M A
sim
R E K L A M A
mjd
Wiadomości Miasto Koło Dzień Kobiet w Policji

Dzień Kobiet w Policji

09-03-2018 08:01 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 6,243 | Komentarzy: 0
Święto Kobiet było okazją do wspólnego spotkania, podczas którego pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Kole, mł. insp. Artur Foryński wraz kierownictwem tutejszej jednostki oraz przedstawicielami związków zawodowych złożył wszystkim Paniom życzenia oraz wręczył kwiaty i upominki.
Dzień Kobiet w Policji
Foto:

8 marca, od wielu lat jest dniem, w którym mężczyźni mają szczególną okazje do złożenia podziękowań na ręce świętujących ten dzień kobiet. Tak też się stało w Komendzie Powiatowej Policji w Kole. Na spotkanie zostały zaproszone wszystkie policjantki oraz pracownice komendy. Podczas uroczystości, pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Kole, mł. insp. Artur Foryński podziękował wszystkim Paniom pracującym w kolskiej komendzie za ich codzienną służbę i pracę. Życzył przy tym wielu sukcesów i spełnienia marzeń. Do życzeń dołączyli się przełożeni wszystkich Pań, a także Przewodniczący Zarządu Terenowego w Kole Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policjantów Tomasz Bartczak .

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
R E K L A M A
marek podnewsem
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
tomek opas
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
28 Gru.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
W cyklu