R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Tragedia na placu budowy szpitala! Pracownik zginął na miejscu!

26-03-2018 21:40 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 63,578 | Komentarzy: 27

Do tragicznego wypadku doszło w dniu dzisiejszym, około godziny 17:00 na placu budowy nowego bloku kolskiego szpitala. Na miejscu pracowały długo służby oraz inspekcje pracy. To nie koniec kontroli, jutro pojawią się tu funkcjonariusze z Poznania.

R E K L A M A

W wyniku awarii betoniarki (tzw. gruszki) zginął na miejscu pracownik firmy realizującej budowę. Był to obywatel ze wschodu, który legalnie pracował w naszym kraju. Śmierć spowodowała część betoniarki rozlewająca mieszankę. Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn urwała się ona i spadła prosto na mężczyznę. 

Mimo, że lekarze bardzo szybko pojawili się na miejscu budowy oraz prowadzonej intensywnie reanimacji - mężczyzny nie udało się uratować. Jak wiemy od naszego informatora - jutro będą prowadzone dalsze prace wyjaśniające wypadek a do tego czasu teren budowy został zamknięty. Maszyna natomiast została zabezpieczona tak, aby nikt postronny nie miał do niej dostępu.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (27) Pokaż komentarze