R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Wypadł z drogi i wpadł w dom mieszkalny

06-04-2018 08:04 | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 13,106 | Komentarzy: 0

2 kwietnia 2018r. w miejscowości Olszówka samochód osobowy marki Renault Megane zjechał z drogi uszkodził ogrodzenie posesji i uderzył w budynek mieszkalny. Zgłoszenie wpłynęło do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kole o godz. 00:10.
Foto:KP PSP Koło
R E K L A M A

Dyżurny do działań zadysponował strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kole oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Drzewiec i Olszówki. Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy zabezpieczyli teren prowadzonych działań. W wyniku rozpoznania kierujący działaniem ratowniczym ustalił, że auto uderzyło w ogrodzenie posesji i budynek mieszkalny. Samochodem podróżował tylko kierowca, który opuścił uszkodzony pojazd przed przybyciem straży pożarnej, natomiast przybyły na miejsce zdarzenia zespół ratownictwa medycznego udzielił mu pomocy medycznej.

Osoby, które przebywały w budynku mieszkalnym nie odniosły żadnych obrażeń. Działania przez 58 minut prowadziło 16 strażaków. W wyniku zdarzenia uszkodzeniu uległ samochód, część ocieplenia ściany budynku mieszkalnego oraz ogrodzenie posesji. Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi policja.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA