R E K L A M A
sim
R E K L A M A
kol-net
Wiadomości Gmina Kościelec ZSRCKU: Nasi Rolnicy się szkolą

ZSRCKU: Nasi Rolnicy się szkolą

10-04-2018 08:53 | Źródło: ZSRCKU w Kościelcu | Wyświetleń artykułu: 1,815 | Komentarzy: 0
ZSRCKU: Nasi Rolnicy się szkolą
Foto:
W dniu 5 kwietnia 2018 r. uczniowie Technikum Rolniczego Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kościelcu wzięli udział w szkoleniu na temat "Nowych rozwiązań w produkcji zwierzęcej" prowadzonym przez głównego specjalistę do spraw bydła z Wojewódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu pana Zbigniewa Kwiatkowskiego.

Wykład poprzedził szybki sprawdzian z umiejętności korzystania z aplikacji pomocnej rolnikom w codziennej pracy – Epsu Mobilne przeprowadzony przez pana Czesława Bachorza również specjalistę z WODR w Poznaniu. Ośmiu najszybszych uczestników konkursu otrzymało w nagrodę pamiątkowe pendrivy.

Podczas szkolenia słuchacze poznali możliwości poprawy wyników produkcyjnych w oborach mlecznych przez odpowiednią organizację gospodarstwa, jego modernizację i wykorzystanie najnowszych technologii. Dużą uwagę wykładowca poświecił żywieniu bydła stosując TMR i PMR. Uczniowie, którzy w większości swoich gospodarstw zajmują się właśnie produkcją bydła mlecznego z uwagą i zaciekawieniem wysłuchali prelekcji, a wykładowcę nagrodzili brawami.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
R E K L A M A
Biały Fortepian news
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!
R E K L A M A
k2
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
tomek opas
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
04 Paź.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
W cyklu  : Kino dla Kobiet -
07 Paź.
16:00

KOŁO
ANDRE RIEU