R E K L A M A
ren
R E K L A M A
skorpion
Wiadomości Gmina Kościelec

ZSRCKU: Nasi Rolnicy się szkolą

10-04-2018 08:53 | Źródło: ZSRCKU w Kościelcu | Wyświetleń artykułu: 1,930 | Komentarzy: 0
W dniu 5 kwietnia 2018 r. uczniowie Technikum Rolniczego Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kościelcu wzięli udział w szkoleniu na temat "Nowych rozwiązań w produkcji zwierzęcej" prowadzonym przez głównego specjalistę do spraw bydła z Wojewódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu pana Zbigniewa Kwiatkowskiego.
ZSRCKU: Nasi Rolnicy się szkolą
Foto:

Wykład poprzedził szybki sprawdzian z umiejętności korzystania z aplikacji pomocnej rolnikom w codziennej pracy – Epsu Mobilne przeprowadzony przez pana Czesława Bachorza również specjalistę z WODR w Poznaniu. Ośmiu najszybszych uczestników konkursu otrzymało w nagrodę pamiątkowe pendrivy.

Podczas szkolenia słuchacze poznali możliwości poprawy wyników produkcyjnych w oborach mlecznych przez odpowiednią organizację gospodarstwa, jego modernizację i wykorzystanie najnowszych technologii. Dużą uwagę wykładowca poświecił żywieniu bydła stosując TMR i PMR. Uczniowie, którzy w większości swoich gospodarstw zajmują się właśnie produkcją bydła mlecznego z uwagą i zaciekawieniem wysłuchali prelekcji, a wykładowcę nagrodzili brawami.


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
tomasz nowak
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
kotleszka gym
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
27 Mar.
15:00

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Kolejowa 19, Koło
Spotkania Dyskusyjnych Klubów Książki
28 Mar.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
	W cyklu