R E K L A M A
sim
R E K L A M A
geberit
Wiadomości Miasto Koło Jarmark Kreatywności w kolskim LO

Jarmark Kreatywności w kolskim LO

18-04-2018 08:57 | Źródło: Redakcja e-kolo | Wyświetleń artykułu: 1,872 | Komentarzy: 0
W dniu 10 kwietnia 2018 roku zostały wręczone nagrody i gratulacje dla tegorocznych uczestników Jarmarku Kreatywności. Osoby najbardziej zaawansowane w rozwijaniu swojego talentu otrzymały statuetki „Kreator Talentu”, a pozostali uczestnicy pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.
Jarmark Kreatywności w kolskim LO
Foto:LO w Kole

Jarmark Kreatywności to impreza propagująca talenty i pasje uczniów LO. W pierwszym dniu imprezy hol szkoły zamienił się w wystawę, na której można było podziwiać min. malarstwo, fotografię, rękodzieło, poezję i prozę, zbroję rycerską, a nawet mistrzowskie rozgrywki szachowe. W drugim dniu, podczas koncertu, oklaskiwani byli śpiewający i grający młodzi artyści na scenie. Cała impreza, w której wzięło udział kilkadziesiąt osób, przygotowana została przez uzdolnionych organizatorów pod opieką p. L. Zając. Uczestnicy Jarmarku kreatywności po raz kolejny pokazali nam, że w zabieganym życiu ucznia można znaleźć czas na coś więcej, dać z siebie więcej i w efekcie osiągnąć więcej.

Elżbieta Dzikowska, znana podróżniczka i autorka wielu książek, stwierdziła, że człowiek bez pasji jest jak potrawa bez soli. Dziękujemy naszym pasjonatom, że ich talenty i pasje nadają smak nie tylko ich życiu, ale również urozmaicają i wzbogacają życie naszej szkoły. Zapraszamy na kolejną edycję Jarmarku Kreatywności!

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
R E K L A M A
Biały
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
k2
R E K L A M A
tomek opas
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
20 Paź.
10:00

MDK w Kole
Młodzieżowy Festiwal Teatralny STREFA GRY
23 Paź.
16:00

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Kolejowa 19, Koło
Romowie znani i nieznani...
24 Paź.
15:00

Filia dla Dzieci PiMBP, Kolejowa 19, Koło
Spotkania Dyskusyjnych Klubów Książki