sim
bricomarche
Wiadomości Powiat Kolski Czerwony Kapturek w wykonaniu rodziców przedszkolaków

Czerwony Kapturek w wykonaniu rodziców przedszkolaków

23-04-2018 09:21 | Źródło: Redakcja e-kolo | Wyświetleń artykułu: 2,437 | Komentarzy: 0
Czerwony Kapturek w wykonaniu rodziców przedszkolaków
zacisze
Dnia 20 kwietnia, rodzice dzieci 3, 4 i 5-letnich z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Głębokiem wraz z wychowawczynią postanowili zrealizować oryginalny pomysł. Przygotowali niezwykły teatrzyk pod tytułem "Czerwony Kapturek. Niezwykły, gdyż w rolę aktorów, recytatorów i solistów wcielili się rodzice i nauczyciele szkoły.

Piosenką "Witajcie w naszej bajce" przy akompaniamencie gitary i fletu rozpoczęła się znana wszystkim opowieść. Pięć mam: Anita Piotrowska - Czerwony Kapturek, Katarzyna Twardowska - Mama, Agnieszka Dembska - Babcia, Emilia Baryła i Agata Płotecka - drzewa, przebranych i ucharakteryzowanych przedstawiło  sceny z bajki. Tatusiowie również pokazali swoje talenty aktorskie, a nawet kabaretowe, gdyż Wilk - w tej roli Sławomir Twardowski - okazał się sympatycznym głodomorem, którego próby pożarcia 
Babci i Kapturka skończyły się na skonsumowaniu zawartości koszyka ze smakołykami. Wilka do porządku przywołał Leśniczy - Adam Mejer. Przedstawienie pięknym śpiewem i recytacją okrasiły Paulina Frontczak - Narrator i Ewa Dziegińska - gra na gitarze, Alicja Dembska - chórek i Dominika Baryła - flet. Nad całością czuwała wychowawczyni grupy Izabela Karpińska.

Dla dzieci było to duże przeżycie, gdyż mogły zobaczyć bliskie sobie osoby w roli aktorów. Długie brawa, podziękowania i prośby o kolejne przedstawienia świadczyły o trafności pomysłu. Ogromne podziękowania należą się za wielkie zaangażowanie rodziców.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku Biały Fortepian news
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!