R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Pożar budynku gospodarczego w Białkowie

27-04-2018 12:46 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 8,623 | Komentarzy: 1

Pęknięty przewód kominowy był prawdopodobną przyczyną pożaru poddasza budynku gospodarczego w miejscowości Białków Górny (gm. Kościelec). Ogień gasiły jednostki PSP oraz OSP.

R E K L A M A

Po dojechaniu na miejsce, dowódca akcji w wyniku rozpoznania ustalił, że pali się budynek gospodarczy. Ogniem objęty był cały dach o konstrukcji drewnianej pokryty dachówką. Następnie strażacy zabezpieczyli teren prowadzonych działań, odłączyli dopływ prądu do budynku.

Z drabin przenośnych strażacy zabezpieczeni w ochronę dróg oddechowych podali dwa prądy wody na palący się dach i ugaszono pożar. Spaloną konstrukcję dachu i resztki tlącej się słomy zrzucono ze stropu budynku i przelano wodą. Przy użyciu kamery termowizyjnej sprawdzono budynek pod kątem występowania zarzewi ognia. Kamera nie wykryła zarzewi ognia. 

W wyniku pożaru nikt nie ucierpiał.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze