R E K L A M A
sim
R E K L A M A
geberit
Wiadomości Miasto Koło Bracia Cugowscy gwiazdami Wielkopolskiego Święta Mleka

Bracia Cugowscy gwiazdami Wielkopolskiego Święta Mleka

24-05-2018 14:35 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 21,305 | Komentarzy: 2
Na 25 sierpnia br. zaplanowano Wielkopolskie Święto Mleka i Powiatu Kolskiego, kto tym razem stanie na scenie i wystąpi dla kolskiej publiczności? My już wiemy!
Bracia Cugowscy gwiazdami Wielkopolskiego Święta Mleka
Foto:Bracia

Wielkopolskie Święto Mleka i Powiatu Kolskiego to jedna z największych imprez plenerowych w Powiecie Kolskim, które na stałe zapisało się w kalendarzu wydarzeń lokalnych. W poprzednim roku zaproszono zespół DEMONO oraz TOP ONE. Od samego początku do Koła przyjeżdżały też inne znane, uznane wśród publiczności zespoły tj. Golec uOrkiestra, Kasia Stankiewicz i Various Manx, Wilki i Tatiana Okupnik. 

Z informacji do jakich udało nam się dotrzeć wynika, że podczas tegorocznej edycji imprezy wystąpią Bracia Cugowscy oraz D-BOMB. Lecz to nie wszystko! Pełna lista wykonawców zostanie niebawem ogłoszona.

Historia zespołu rozpoczęła się w Lublinie, w 1997 roku. Wtedy to, bracia Piotr Cugowski i Wojtek Cugowski zdecydowali się na pierwszy wspólny występ akustyczny. Jednak za oficjalny początek zespołu uznaje się rok 2001, kiedy to do zespołu dołączyli Krzysztof Nowak (bas) i Konrad Zieliński (perkusja), którego niedługo potem zastąpił Robert Markiewicz.

Pierwszym przełomem w karierze zespołu było zdobycie głównej nagrody w kategorii Debiut, Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej - KFPP OPOLE 2002, gdzie zespół wykonał utwór pt. „Nie Jestem Inny”, autorstwa Romualda Lipko i Andrzeja Mogielnickiego.

Po sukcesie w Opolu, piosenką „Missing Every Moment” Bracia Cugowscy zajęli 5 miejsce w krajowych eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji. Zespół grał już w zmienionym składzie. Dołączył basista Bartek Królik – znany jako Barteq z Sistars oraz klawiszowiec Tomek Bidiuk, znany i ceniony sideman z Lublina. [...]

- oficjalna strona www Braci

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
R E K L A M A
Biały
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2)
Brawo powiat 24-05-2018 21:06
Brawo władze powiatu! Jak się okazuje można zaprosić do Koła nie tylko disco-polo i jakieś gwiazdy sprzed lat z zagranicy. Bracia to muzyka na poziomie. Czekam na Wilki!
| Zgłoś do usunięcia
tratata 27-05-2018 11:37
Na owce nie ???
R E K L A M A
k2
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
tomek opas
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
20 Paź.
10:00

MDK w Kole
Młodzieżowy Festiwal Teatralny STREFA GRY
23 Paź.
16:00

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Kolejowa 19, Koło
Romowie znani i nieznani...
24 Paź.
15:00

Filia dla Dzieci PiMBP, Kolejowa 19, Koło
Spotkania Dyskusyjnych Klubów Książki