R E K L A M A
ren
R E K L A M A
kol-net
Wiadomości Zatrzymania

Ukradł mięso za 700 zł i whisky warte 400 zł -chciał uciekać

11-06-2018 12:44 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 16,041 | Komentarzy: 1
Dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Kole zatrzymali 22-latka, który dokonywał kradzieży w kolskich sklepach. W jednym z nich ukradł wyroby mięsne za około 700 złotych, a w kolejnym whisky warte niemal 400 złotych. Skradziony towar wiózł rowerem, będąc w stanie nietrzeźwości.
Ukradł mięso za 700 zł i whisky warte 400 zł -chciał uciekać
Foto:archiwum e-kolo.pl
R E K L A M A
hydra

7 czerwca br. stróże prawa zostali powiadomieni o kradzieży sklepowej. Mężczyzna z jednego z kolskich marketów ukradł prawie 20 kg wędliny wartej około 700 złotych. Gdy policjanci przejrzeli zamontowany w sklepie monitoring, rozpoznali sprawcę bowiem był on już wcześniej notowany przez Policję za różne przestępstwa kryminalne. Mundurowi rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. 22-letni mieszkaniec Koła został zatrzymany przez dzielnicowych na ulicy Toruńskiej, gdy jechał rowerem z torbą pełną kolejnych „zakupów”. Jak się okazało, w bagażu przewoził cztery butelki drogiego alkoholu, gdyż poprzedni łup zdążył już ukryć. Szybko przyznał, że przewożoną whisky, również zabrał ze sklepu bez zapłaty. Potwierdziło to nagranie sklepowego monitoringu. Jakby tego było mało okazało się rowerzysta był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało prawie dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Za kierowanie jednośladem w stanie nietrzeźwości 22-latek został ukarany wysokim mandatem, natomiast za kradzieże sklepowe odpowie przed sądem.

Słowa kluczowe:

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze
R E K L A M A
kotleszka gym
R E K L A M A
tomasz
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
21 Maj
09:30

MDK w Kole
TALENT SHOW
23 Maj
14:00

MDK w Kole
WYGRAJ SUKCES - kwalifikacje regionalne