R E K L A M A
sim
R E K L A M A
geberit odlewnia
Wiadomości Miasto Koło Uczniowie kolskich szkół nagrodzeni za wyniki w nauce

Uczniowie kolskich szkół nagrodzeni za wyniki w nauce

22-06-2018 11:14 | Źródło: UM Koło | Wyświetleń artykułu: 4,978 | Komentarzy: 1
W dniu wczorajszym, uroczyście, w sali sesyjnej Ratusza Miejskiego, wyróżniający się uczniowie z kolskich szkół podstawowych odebrali nagrody Burmistrza Miasta Koła za wysokie noty i szczególne osiągnięcia.
Uczniowie kolskich szkół nagrodzeni za wyniki w nauce
Foto:UM Koło

Okazuje się, że mamy niezwykle zdolne dzieci i młodzież, bowiem aż 50 uczniów przybyło po dyplomy i nagrody rzeczowe, przygotowane dla nich ze względu na wybitne osiągnięcia. Wszyscy posiadają średnią 5,0 lub wyższą, są laureatami olimpiad, konkursów, turniejów, na szczeblu przynajmniej wojewódzkim, zajmując w nich jedną z pierwszych trzech lokat, lub mają wysokie osiągnięcia sportowe bądź artystyczne, według tych samych zasad. Najwięcej wyróżnionych zdobywa wiedzę w Szkole Podstawowej nr 1 w Kole, również najwybitniejszy uczeń, laureat wielu olimpiad i posiadacz średniej 6,0, któremu p. burmistrz przyznała nagrodę specjalną. W gronie uhonorowanych znalazły się także dziewczęta z Zespołu „Sonatka”, uczęszczające do Szkoły Podstawowej nr 3, które nie tylko wspaniale się uczą, ale dodatkowo zajęły 1. miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Wesoła Pięciolinia” w Ostrowie Wielkopolskim i reprezentują nasze miasto na wielu przeglądach muzycznych, także za granicą. 

Spotkanie miało elegancką oprawę, nagrody utalentowanej młodzieży, w imieniu Z-cy Burmistrza Miasta Koła Elżbiety Modrzejewskiej, wręczały: Sekretarz Miasta Barbara Szelągowska-Bugajak oraz Naczelnik Wydziału Oświaty Katarzyna Michalak. Pani Sekretarz nie szczędziła pochwał młodzieży, podkreślając dumę dla całego miasta z ich dokonań. – Wiedza to fundament, który wykorzystacie w przyszłości – mówiła p. Sekretarz. Dziękowała uczniom za podjęty trud, podkreślając wielki wkład w ich dokonania nauczycieli, wychowawców i rodziców. Przy okazji życzyła obecnym zdrowych i bezpiecznych wakacji, które dadzą uczniom siłę do podjęcia trudu nauki w przyszłym roku szkolnym. Mile spotkanie zostało utrwalone na pamiątkowej fotografii.

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Słowa kluczowe:
R E K L A M A
marek podnewsem
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1)
mieszkanka 22-06-2018 12:03
No naprawdę jest z czego się cieszyć , nagroda Burmistrza a on zawieszony , zastępca nie ma czasu a nagrody wręcza ktoś z dyscyplinarką na karku . proszę to obraz rządu populistów z PISu , jedynie dzieci są tu w pełni szczere i naturalne , moje gratulacje kochane dzieciaki
| Zgłoś do usunięcia
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
tomek opas
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
28 Gru.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
W cyklu