R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Koalicja Obywatelska na wybory a w niej KOLANIE

19-07-2018 21:32 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 10,644 | Komentarzy: 20

W dniu dzisiejszym nasza redakcja otrzymała zaproszenie na uroczyste ogłoszenie zawiązania się Koalicji Obywatelskiej w Powiecie Kolskim, która ma wspólnie tworzyć listy podczas najbliższych wyborów samorządowych. Co ciekawe, wśród nich jest Stowarzyszenie Kolanie, które od początku podkreślało swoją apolityczność i chęć od polityki działania jak najdalej.

Foto:Archiwum e-kolo.pl
R E K L A M A

23 lipca t.j. poniedziałek o godzinie 10,00 w MDK w Kole w Galerii Bushy, zostanie podpisana umowa koalicyjna na wybory samorządowe. Koalicję Obywatelską w naszym powiecie, oprócz PO oraz Nowoczesnej podpiszą jeszcze przedstawiciele: Towarzystwa Samorządowego, Stowarzyszenia Kolanie, Stowarzyszenia Forum Gospodarczego "AKTYWNE KOŁO", a także przedstawiciele KOD.

W wydarzeniu poza w.w. przedstawicielami wezmą udział Przewodniczący Struktur Wielkopolski PO Rafał Grupiński, oraz Nowoczesnej Katarzyna Kierzek-Koperska, a także posłowie okręgu 37 z Nowoczesnej Paulina Hennig-Kloska z PO Tomasz Piotr Nowak. Zapraszamy Państwa na wydarzenie, a następnie na konferencję

Z poważaniem
Przewodniczący Powiatowych Struktur
Nowoczesnej
Robert Gajda

Powyższy tekst to treść zaproszenia, jakie otrzymaliśmy od Przewodniczącego Powiatowych Struktur Partii Nowoczesna - Roberta Gajdy. Można śmiało powiedzieć, że owa koalicja ma dość szerokie spectrum, chociaż zabrakło w nim innych partii, które aktywnie prowadzą swoją działalność polityczną na terenie miasta Koła jak i Powiatu Kolskiego. 

 Polecany materiał video

Street Workout prawie gotowy

01-09-2016 13:00 |   1,790

Nie dziwi fakt pojawienia się wśród tej listy Towarzystwa Samorządowego, które od lat posiada swoich kandydatów na radnych oraz wójtów i burmistrzów, zresztą z wieloma sukcesami na tym polu. Największym zaskoczeniem dla nas było pojawienie się wśród wymienionych Stowarzyszenia Kolanie, które zawiązało się nie tak długo po poprzednich wyborach samorządowych. Cel mieli jeden - działać na rzecz społeczeństwa i być jak najdalej od polityki. W trakcie ostatnich czterech lat dzięki działaniom ich członków oraz sympatyków miasto Koło zyskało: ścianę wspinaczkową, skate park, i plac do street work'outu. Tylko dlaczego przed zbliżającymi się wyborami rozpoczynają oficjalnie działalność polityczną? Na to pytanie nie znamy odpowiedzi. Przypomnijmy jedynie, że inicjatorem Stowarzyszenia Kolanie jest Krzysztof Mazurkiewicz, kandydat na stanowisku Burmistrza Miasta Koła w poprzednich wyborach samorządowych.

Więcej szczegółów poznamy z pewnością w poniedziałek.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (20) Pokaż komentarze