R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Zderzenie osobówki z autobusem w Brdowie!

24-07-2018 09:39 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 24,297 | Komentarzy: 0

Dziś około godziny 8:50 w miejscowości Brdów doszło do zderzenia dwóch pojazdów: osobowego Renault oraz autobusu liniowego Włocławek - Wrocław.
Foto:OSP Brdów
R E K L A M A

Na miejscu szybko pojawiły się służby ratunkowe, które udzieliły pierwszej pomocy kierującej osobówkę, 45-letniej mieszkanki naszego powiatu, która z zadrapaniami głowy wyszła z pojazdu. W autobusie natomiast podróżowało łącznie z kierowcą 14 osób. W wyniku zderzenia samochód osobowy znalazł się w przydrożnym rowie.

Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Pasażerowie autobusu zostaną przegrupowani do innego autobusu, w których będą kontyuować podróż. 

Funkcjonariusze wydziału drogowego kolskiej komendy obecnie ustalają przyczyny kolizji, co doprowadzi do wskazania winnego.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA