R E K L A M A
ren
R E K L A M A
geberit elektryk
Wiadomości Wydarzenia

Uwaga! Dodatkowy spektakl Pola Negri

31-07-2018 12:06 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 4,676 | Komentarzy: 1
Z uwagi na wielkie zainteresowanie spektaklem "Pola Negri" organizatorzy postanowili dać jeszcze jedno, dodatkowe przedstawienie w dniu 14 września br. o godzinie 19:00. To będzie ostatnie przestawienie tej sztuki.
Uwaga! Dodatkowy spektakl Pola Negri
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A
Biuro podatkowe Buczkowski
Na 7 września br. zaplanowano premierę nowej sztuki autorstwa Dariusza Matysiaka natomiast w rolę bohaterów wcielą się kolscy aktorzy amatorzy, którzy doświadczenie zdobywali we wcześniejszych tytułach. Najnowszy scenariusz opowiada o Poli Negri, gwiazdy kina, której korzenie rodzinne sięgały ziemi kolskiej.

Jakim sposobem dziewczyna ze slamsów warszawskiego Powiśla potrafiła wspiąć się na szczyt hollywodzkiego przemysłu filmowego, osiągając w krótkim czasie status największej gwiazdy kina niemego?

Jakie były losy tej niezwykłej postaci, która od nędzy doszła do nieprawdopodobnego bogactwa, by potem stracić niemal cały majątek? Jaką rolę w jej życiu odegrał Charlie Chaplin i bożyszcze kobiet - Rudolf Valentino? I czy prawdziwe były informacje prasowe, jakoby Pola Negri była kochanką Hitlera? Złożone losy „Księżnej Hollywood”, jej związki z Brdowem, a wreszcie forma musicalu przyjęta dla tego przedstawienia, powinny skłonić widzów do zapoznania się z kolejną propozycją grupy kolskich aktorów-amatorów, tak dobrze znanych choćby z przedstawienia "Warthbrucken". Tegoroczny spektakl grupy tym różni się od wcześniejszych, że tworzony jest w konwencji musicalu (z zespołem muzycznym grającym na żywo, licznym gronem tancerzy i wokalistów). Mamy nadzieję, że i tym razem przedstawienie nie zawiedzie oczekiwań widzów.

Zobacz Warthbrücken jeszcze raz [VIDEO]

W niedzielę odbyły się ostatnie dwa spektakle sztuki \"Warthbrücken\", w której w role bohaterów wcielili się mieszkańcy...

08-09-2014 11:34 |   10,891 |  6

Materiał naszej telewizji

 Zawody Sportowo-Pożarnicze w Gminie Grzegorzew 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze
R E K L A M A
tomasz
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
Franspol
R E K L A M A
pizzeria fabrico

R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
24 Sierp.
16:00

Stadion MOSiR w Kole
Wielkopolskie Święto Mleka i Powiatu Kolskiego
25 Sierp.
11:00

Kościelec
Dożynki Gminne w Kościelcu
29 Sierp.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
W cyklu