R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Mimo deszczu tłumy bawiły się na koncertach

27-08-2018 08:20 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 15,138 | Komentarzy: 1

Pech chciał, że miasto Koło jako jedno z nielicznych w okolicy zostało obdarzone dużą ilością deszczu w sobotni wieczór. Nie przeszkodziło to jednak bardzo wielu fanom muzyki w uczestnictwie w koncercie Braci i grupy D-BOMB.

R E K L A M A

Wielkopolskie Święto Mleka i Powiatu Kolskiego to śmiało już można podsumować - największa impreza plenerowa tego roku w Powiecie Kolskim. To kolejny raz, kiedy organizacyjne szyki połączyła Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska i Starostwo Powiatowe w Kole. Tradycyjnie na Stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole pojawiły się mleczarnie z całego województwa, które zaprezentowały swoje wybory mieszkańcom Koła. Maślanki, jogurty, sery, mleko - tego wszystkiego uczestnicy imprezy mogli spróbować i wybrać swój ulubiony smak.

Od godziny 16:00 na scenie rozpoczął się program dla najmłodszych. Piraci angażowali dzieci do udziału w konkursach z nagrodami oraz do wspólnej zabawy. Kolejnym punktem programu były wystąpienia gości: Marszałka Wielkopolski Krzysztofa Grabowskiego, Prezesa OSM Czesława Cieślaka, Posła RP Leszka Galemby, Wicestarosty Marka Banaszewskiego, Karola Maca - reprezentującego Europosła PSL Andrzeja Grzyba a następnie koncert grupy Gama z Witowa.

Po wystąpieniach przyszedł czas na koncerty. Pierwszym zespołem była grupa LILI z wokalistką Basią na czele. Pod koniec tego wystąpu niestety zaczął już padać deszcz, który z minuty na minutę przybierał na sile. W pewnym momencie występ grupy Bracia a co za tym idzie cała dalsza część imprezy stała pod znakiem zapytania. Większa cześć na czas opadów deszczu opuściła teren stadionu, by około godziny 21:30 wrócić i brać udział w koncercie, który finalnie odbył się ku uciesze fanów braci Cugowskich.

Jeszcze dziś zapraszamy do obszernej relacji wideo naszej telewizji.R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze