(1)
Zachmurzenie -2.5
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?

Mimo deszczu tłumy bawiły się na koncertach

Mimo deszczu tłumy bawiły się na koncertach

Autor: Redakcja e-kolo.pl 27 Sierpień 2018
Mimo deszczu tłumy bawiły się na koncertach
©
Komentarzy: 1 Czytano:
15,233 razy |

Pech chciał, że miasto Koło jako jedno z nielicznych w okolicy zostało obdarzone dużą ilością deszczu w sobotni wieczór. Nie przeszkodziło to jednak bardzo wielu fanom muzyki w uczestnictwie w koncercie Braci i grupy D-BOMB.

R E K L A M A
1
Czytano:
15,233 razy
Udostępnij

Wielkopolskie Święto Mleka i Powiatu Kolskiego to śmiało już można podsumować - największa impreza plenerowa tego roku w Powiecie Kolskim. To kolejny raz, kiedy organizacyjne szyki połączyła Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska i Starostwo Powiatowe w Kole. Tradycyjnie na Stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole pojawiły się mleczarnie z całego województwa, które zaprezentowały swoje wybory mieszkańcom Koła. Maślanki, jogurty, sery, mleko - tego wszystkiego uczestnicy imprezy mogli spróbować i wybrać swój ulubiony smak.

Od godziny 16:00 na scenie rozpoczął się program dla najmłodszych. Piraci angażowali dzieci do udziału w konkursach z nagrodami oraz do wspólnej zabawy. Kolejnym punktem programu były wystąpienia gości: Marszałka Wielkopolski Krzysztofa Grabowskiego, Prezesa OSM Czesława Cieślaka, Posła RP Leszka Galemby, Wicestarosty Marka Banaszewskiego, Karola Maca - reprezentującego Europosła PSL Andrzeja Grzyba a następnie koncert grupy Gama z Witowa.

Po wystąpieniach przyszedł czas na koncerty. Pierwszym zespołem była grupa LILI z wokalistką Basią na czele. Pod koniec tego wystąpu niestety zaczął już padać deszcz, który z minuty na minutę przybierał na sile. W pewnym momencie występ grupy Bracia a co za tym idzie cała dalsza część imprezy stała pod znakiem zapytania. Większa cześć na czas opadów deszczu opuściła teren stadionu, by około godziny 21:30 wrócić i brać udział w koncercie, który finalnie odbył się ku uciesze fanów braci Cugowskich.

Jeszcze dziś zapraszamy do obszernej relacji wideo naszej telewizji.

MATERIAŁ WIDEO

MATERIAŁ WIDEOGALERIA ZDJĘĆ

GALERIA ZDJĘĆOceń artykuł

średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
newsletter

Korzystaj z newslettera

Dołącz do listy czytelników Newslettera, i otrzumuj specjalnie przygotowane dla Ciebie zestawienia informacji. Korzystanie z newslettera jest dobrowolne, darmowe i w każdej chwili istnieje możliwość rezygnacji. Dodając adres do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych

R E K L A M A
Komentarze (1)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
czytelnik · 27 Sierpień 2018
"...Wicestarosty Marka Manaszewskiego..." Powinno być Banaszewskiego!
R E K L A M A
R E K L A M A
Lifestyle i życie społeczne
Duży Fiat skończył 55 lat
1 dzień temu 832 1