R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Kradzieże

Zatrzymani sprawcy włamania i kradzieży

28-08-2018 10:46 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 9,657 | Komentarzy: 1

Policjanci z Kłodawy ustalili sprawców włamania do niezamieszkałego budynku w gminie Kłodawa. Złodzieje wyważając drzwi wejściowe dostali się do budynku, z którego zabrali grzejniki aluminiowe, baterie łazienkowe oraz mosiężne elementy. Skradziony towar sprzedali w punkcie skupu złomu.
Foto:archiwum e-kolo.pl
R E K L A M A

W sobotę, 25 sierpnia br. policjanci z Komisariatu Policji w Kłodawie otrzymali informację, że na jednym z pólkukurydzy znajdują się przedmioty mogące pochodzić kradzieży. Policjanci natychmiast pojechali we wskazane miejsce. Zastali tam dwóch mężczyzn, a przy nich znaleźli skrzynki z różnymi narzędziami. Funkcjonariusze szybko ustalili, że mężczyźni ci wraz z dwojgiem wspólników wyważyli drzwi wejściowe domu mieszkalnego oraz budynku gospodarczego na jednej z posesji w gminie Kłodawa i stamtąd zabrali grzejniki aluminiowe, baterie łazienkowe oraz różne mosiężne elementy hydrauliczne. Skradziony towar złodzieje spieniężyli w punkcie skupu złomu, gdzie dostali za niego 283 złotych. Straty jakie wyrządzili opiewają na kwotę około 2000 złotych. Okazało się, że szybkie i efektywne działanie kłodawskich mundurowych najprawdopodobniej zapobiegło eskalacji tego przestępstwa, ponieważ sprawcy planowali ponownie powrócić na posesję po kolejne łupy. Utracone mienie odzyskano i wróci ono do właściciela, a włamywaczami zajęli się śledczy z Kłodawy, którzy przedstawili im zarzuty.

Wszyscy przyznali się do popełnienia przestępstwa i złożyli wyjaśnienia. Teraz czeka ich proces karny. Trzem mężczyznom w wieku 35, 25 i 18 lat oraz 31-letniej kobiecie za przestępstwo kradzieży z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA