R E K L A M A
ren
R E K L A M A
zawmark
Wiadomości Szkoły i Przedszkola

"Z akordeonem i skrzypcami" – pierwsze powakacyjne spotkanie

26-09-2018 09:18 | Źródło: PM nr 5 w Kole | Wyświetleń artykułu: 2,568 | Komentarzy: 0
W poniedziałek 24 września przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 5 w Kole miały okazję uczestniczyć w pierwszym, powakacyjnym spotkaniu z dobrze już wszystkim znanymi znajomymi z Filharmonii Łódzkiej: Panią Ewą oraz Panem Sławomirem. Jak co roku odwiedzili przedszkole zapraszając do udziału specjalnego gościa. Tym razem była to Pani Agnieszka Jamielucha, z towarzystwem wspaniałego instrumentu jakim są skrzypce.
Foto:
R E K L A M A
hydra

Dla niektórych przedszkolaków było to pierwsze spotkanie z tym pięknym, ale i też trudnym w nauce gry instrumentem. Pani Agnieszka wraz z Panem Sławomirem grającym tego dnia na akordeonie, zaprezentowali kilka utworów. Jednym z pierwszych utworów był argentyński taniec narodowy: tango "Il choclo". Następnie dzieci usłyszały utwory grane przez kapele góralskie, w których charakterystycznym instrumentem są właśnie skrzypce. Potem pojawiły się także: "Mamma mia", "Oczy czarne" oraz hit spotkania "Sofia" Alvaro Soler. Dzieci z radością uczestniczyły w zabawie, a już za miesiąc będą mogły znów podziwiać kolejny instrument i bawić się przy rytmicznych i wesołych melodiach.

Słowa kluczowe:

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze
R E K L A M A
kotleszka gym
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
tomasz
R E K L A M A
pizzeria fabrico
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek