R E K L A M A
ren
R E K L A M A
kol-net
Wiadomości Polityka

Miasto Koło bez włodarza! Kto zostanie komisarzem?

08-10-2018 08:21 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 8,256 | Komentarzy: 2
Po rezygnacji Stanisława Maciaszka ze stanowiska Burmistrza Miasta Koła posadę straciła, również zastępca burmistrza Elżbieta Modrzejewska, która przypomnimy od 20 września 2017 roku pełniła obowiązki burmistrza miasta po zawieszeniu w czynnościach służbowych burmistrza Maciaszka.
Miasto Koło bez włodarza! Kto zostanie komisarzem?
Foto:
R E K L A M A
hydra

W dniu dzisiejszym w Biuletynie Informacji Publicznej miasta Koła dokonano aktualizacji, w wyniku której w zakładce „Zastępca Burmistrza” zniknęło nazwisko Elżbiety Modrzejewskiej. Wszystko wskazuje na to, że od dziś miasto Koło i Urząd Miejski funkcjonują bez włodarza.

Niestety na sam koniec kadencji doszło do tego, że Nasze miasto czeka na komisarza, którego zgodnie z przepisami wyznacza Wojewoda Wielkopolski, a decyzję akceptuje, bądź też nie, Premier.

W związku z tym procedura ustalenia Komisarza w mieście Kole zapewne już ruszyła, czekamy zatem na informację kto do końca kadencji i do czasu wyłonienia nowego Burmistrza w nadchodzących wyborach będzie rządził Naszym miastem. 

Słowa kluczowe:

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze
R E K L A M A
kotleszka gym
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
tomasz
R E K L A M A
pizzeria fabrico
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek