R E K L A M A
sim
R E K L A M A
geberit piec do poprawel
Wiadomości Polityka Miasto Koło bez włodarza! Kto zostanie komisarzem?

Miasto Koło bez włodarza! Kto zostanie komisarzem?

08-10-2018 08:21 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 7,628 | Komentarzy: 2
Po rezygnacji Stanisława Maciaszka ze stanowiska Burmistrza Miasta Koła posadę straciła, również zastępca burmistrza Elżbieta Modrzejewska, która przypomnimy od 20 września 2017 roku pełniła obowiązki burmistrza miasta po zawieszeniu w czynnościach służbowych burmistrza Maciaszka.
Miasto Koło bez włodarza! Kto zostanie komisarzem?
Foto:

W dniu dzisiejszym w Biuletynie Informacji Publicznej miasta Koła dokonano aktualizacji, w wyniku której w zakładce „Zastępca Burmistrza” zniknęło nazwisko Elżbiety Modrzejewskiej. Wszystko wskazuje na to, że od dziś miasto Koło i Urząd Miejski funkcjonują bez włodarza.

Niestety na sam koniec kadencji doszło do tego, że Nasze miasto czeka na komisarza, którego zgodnie z przepisami wyznacza Wojewoda Wielkopolski, a decyzję akceptuje, bądź też nie, Premier.

W związku z tym procedura ustalenia Komisarza w mieście Kole zapewne już ruszyła, czekamy zatem na informację kto do końca kadencji i do czasu wyłonienia nowego Burmistrza w nadchodzących wyborach będzie rządził Naszym miastem. 

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Słowa kluczowe:
R E K L A M A
marek podnewsem
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2)
obojętniak 11-10-2018 16:23
Może by tak redakcja zajęła się tumanami kurzu na ulicy 3-go maja?Nie można okien otworzyć. Inwestor sobie lekceważy mieszkańców.? Redakcja dostała parę złoty na reklamę apartamentów i już wam tumany kurzu nie przeszkadzają?Gdzie jest pan Przewodniczący rady miasta? zajęty wyborami? Co z niego za gospodarz? że nie widzi problemu mieszkańców tej ulicy?
| Zgłoś do usunięcia
anonim 08-10-2018 09:08
Nie jest to prawdą - pierwsze wykasowanie danych w BIP (i na stronie UM) było 3 października - 7 dni po uprawomocnieniu się rezygnacji burmistrza. Od 3 października obie strony (burmistrz i zastępca burmistrza) były puste. Fukcję władzy wykonawczej z urzędu (do czasu powołania komisarza lub ślubowania nowego burmistrza) pełni od 3 października sekretarz miasta.
| Zgłoś do usunięcia