R E K L A M A
sim
R E K L A M A
everest
Wiadomości Polityka Miasto Koło bez włodarza! Kto zostanie komisarzem?

Miasto Koło bez włodarza! Kto zostanie komisarzem?

8 dni temu | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 7,095 | Komentarzy: 2
Po rezygnacji Stanisława Maciaszka ze stanowiska Burmistrza Miasta Koła posadę straciła, również zastępca burmistrza Elżbieta Modrzejewska, która przypomnimy od 20 września 2017 roku pełniła obowiązki burmistrza miasta po zawieszeniu w czynnościach służbowych burmistrza Maciaszka.
Miasto Koło bez włodarza! Kto zostanie komisarzem?
Foto:
R E K L A M A
robert kropidlowski

W dniu dzisiejszym w Biuletynie Informacji Publicznej miasta Koła dokonano aktualizacji, w wyniku której w zakładce „Zastępca Burmistrza” zniknęło nazwisko Elżbiety Modrzejewskiej. Wszystko wskazuje na to, że od dziś miasto Koło i Urząd Miejski funkcjonują bez włodarza.

Niestety na sam koniec kadencji doszło do tego, że Nasze miasto czeka na komisarza, którego zgodnie z przepisami wyznacza Wojewoda Wielkopolski, a decyzję akceptuje, bądź też nie, Premier.

W związku z tym procedura ustalenia Komisarza w mieście Kole zapewne już ruszyła, czekamy zatem na informację kto do końca kadencji i do czasu wyłonienia nowego Burmistrza w nadchodzących wyborach będzie rządził Naszym miastem. 

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Słowa kluczowe:
R E K L A M A
Biały
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2)
obojętniak 5 dni temu
Może by tak redakcja zajęła się tumanami kurzu na ulicy 3-go maja?Nie można okien otworzyć. Inwestor sobie lekceważy mieszkańców.? Redakcja dostała parę złoty na reklamę apartamentów i już wam tumany kurzu nie przeszkadzają?Gdzie jest pan Przewodniczący rady miasta? zajęty wyborami? Co z niego za gospodarz? że nie widzi problemu mieszkańców tej ulicy?
| Zgłoś do usunięcia
anonim 8 dni temu
Nie jest to prawdą - pierwsze wykasowanie danych w BIP (i na stronie UM) było 3 października - 7 dni po uprawomocnieniu się rezygnacji burmistrza. Od 3 października obie strony (burmistrz i zastępca burmistrza) były puste. Fukcję władzy wykonawczej z urzędu (do czasu powołania komisarza lub ślubowania nowego burmistrza) pełni od 3 października sekretarz miasta.
| Zgłoś do usunięcia
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
k2
R E K L A M A
tomek opas
R E K L A M A
optima
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
16 Paź.
17:00

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Kolejowa 19, Koło
Spotkanie autorskie z Jakubem Żulczykiem
19 Paź.
17:00

MDK w Kole
MUZYCZNA STOŁÓWKA
23 Paź.
16:00

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Kolejowa 19, Koło
Romowie znani i nieznani...