R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Biblioteka

Spotkania autorskie z Anną Łaciną (PiMBP w Kole)

12-10-2018 16:37 | Źródło: PiMBP w Kole | Wyświetleń artykułu: 2,132 | Komentarzy: 0

Młodzi czytelnicy Filii dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole mieli przyjemność gościć Annę Łacinę (9.10.).

Foto:PiMBP w Kole | Spotkanie autorskie z Anną Łaciną
R E K L A M A

Anna Łacina... Biolog z wykształcenia i pasji. Autorka serii bajek edukacyjnych, opowiadań fantastycznych i powieści obyczajowych. Wyróżniona przez Polską Sekcję IBBY – w 2007 r. za „Inwazję wirusów”, a w 2010 za „Czynnik miłości”. Uważa, że wspólne czytanie i dyskusje o literaturze zbliżają. Tworzy powieści, które nie są adresowane do konkretnej grupy wiekowej. Kocha podróżować, chętnie zagłębia się w tajemnice natury, kultur i języków, a odkryciami dzieli się w swoich książkach. Chadza własnymi drogami, często zaczytana, więc jak nikt rozumie wszystkich „osobnych”.

Podczas pierwszego spotkania, które odbyło się w Czytelni PiMBP,   na widowni zasiedli siódmoklasiści ze Szkół Podstawowych nr 1 i nr 3 w Kole, a drugiego trzecioklasiści ze Szkół Podstawowych nr 2 i nr 5 w Kole. Starsza grupa wysłuchała opowieści o zmaganiach twórczych i powieściach obyczajowych, które wyszły spod pióra Anny Łaciny, młodsza pogadanki heurystycznej o wirusach i bakteriach (na podstawie książek „Drużyna majora Limfocyta”) . Oba spotkania wzbogacone zostały o pokaz multimedialny.

Organizator dziękuje pisarce - w imieniu młodych czytelników - za niezwykle interesujące, poszerzające horyzonty spotkania.

R E K L A M A

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze