R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

12 kolizji i pięciu nietrzeźwych kierowców -akcja ZNICZ 2018

06-11-2018 12:41 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 3,983 | Komentarzy: 0

Wczoraj późnym wieczorem policjanci zakończyli akcję „ZNICZ 2018”. W działania mające zapewnić maksymalne bezpieczeństwo wszystkich tych, którzy odwiedzali groby najbliższych włączyli się funkcjonariusze kolskiej jednostki. W miejscach, gdzie panował spory ruch policjanci ręcznie kierowali ruchem.

Foto:archiwum e-kolo.pl
R E K L A M A

Działania "ZNICZ 2018" w całej Polsce trwały od środy (31.10) do niedzieli (4.11) do godz. 22.00. Był to czas wytężonej pracy wszystkich policjantów, jednak ze względu na nasilony ruch na drogach, najwięcej zadań przypada funkcjonariuszom drogówki. Aby zadbać o bezpieczeństwo podróżujących, policjanci byli obecni nie tylko w rejonach cmentarzy, ale również monitorowali sytuację na głównych trasach dojazdowych do Koła. Głównym celem działań było zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom ruchu drogowego, a także utrzymanie płynności na głównych ciągach komunikacyjnych. Mundurowi zwracali szczególną uwagę na stan trzeźwości kierowców, korzystanie z pasów bezpieczeństwa oraz respektowanie przepisów ruchu drogowego, szczególnie dotyczących obowiązujących ograniczeń prędkości. Stróże prawa kontrolowali także stan techniczny pojazdów oraz sprawdzali, czy dzieci przewożone są w prawidłowy sposób.

Praca funkcjonariuszy i zachowanie kierowców spowodowały, że w okolicach nekropolii i na trasach dojazdowych na terenie powiatu kolskiego nie doszło do poważniejszych zdarzeń drogowych, a ruch odbywał się bez większych utrudnień. W trakcie działań, policjanci zatrzymali 5 nietrzeźwych kierujących. Na szczęście obyło się bez wypadków drogowych i odnotowano zaledwie 12 kolizji.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze