R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Finał WOŚP w Kole

27 Finał WOŚP w Kole! Zostań wolontariuszem

06-11-2018 12:43 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 10,477 | Komentarzy: 4

W niedzielę 13 stycznia 2019 r. po raz 27. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tegoroczne hasło brzmi: "POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE - gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych".
Foto:WOŚP
R E K L A M A

W kolejny Finał tradycyjnie już zaangażuje się nasze miasto, przy Komendzie Hufca ZHP (ul. Blizna 45) zawiązał się Kolski Sztab WOŚP, który poza kwestą uliczną, przygotuje dla nas imprezę plenerową. Sztab działa pod numerem 003783.

Szefem sztabu został Lech Brzeziński. Co będzie się działo w ramach Finału? Kwesta uliczna, plenerowa impreza, licytacja gadżetów, światełko do nieba. O szczegółach będziemy informować. Liczymy na szeroki udział społeczeństwa w tym szlachetnym czynie. Osoby zainteresowane kwestowaniem od 12 listopada 2018 r. mogą zgłaszać się do siedziby sztabu od poniedziałku do piątku w godz. 12.00 – 17.00 w celu odbioru ankiet dla wolontariuszy.

Do Komendy Hufca ZHP można również przekazywać już gadżety do licytacji.

 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (4) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA