R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Kłodawa

Tomasz Barański nagrodzony za pracę z młodzieżą

03-12-2018 08:05 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 6,543 | Komentarzy: 0

1 grudnia w w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie druh Tomasz Barański Prezes, który od lat jest komendantem Ochotniczej Straży Pożarnej w Kłodawie i opiekunem Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej otrzymał medal Komisji Edukacji Narodowej za pracę na rzecz młodzieży.
Foto:OSP Kłodawa | Tomasz Barański, drugi od lewej
R E K L A M A

Medal został wręczony przez Dyrektora Departamentu Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Prezesa Zarządu Głównego ZOSPRP druha Waldemara Pawlaka. 

O tym, że to właściwa osoba do przyznana w/w nagrody - nie trzeba nikogo przekonywać. Tomasz Barański to wyjątkowa osoba, która zrzesza przy OSP Kłodawa setki młodych osób, wpajając im najważniejsze wartości jednocześnie w działaniu na rzecz lokalnej społeczności. Tak liczną młodzieżówką mogą pochwalić się tylko nieliczne straże a w Kłodawie można śmiało stwierdzić, że to swoisty kolektyw wspierający się nawzajem i powiększający swe szeregi z roku na rok.

Gratulujemy Komendantowi! 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA