R E K L A M A
ren
R E K L A M A
geberit
Wiadomości Miasto Koło

Mikołajki w siedzibie kolskiego LOKu

13-12-2018 09:58 | Źródło: Ryszard Borysiewicz | Wyświetleń artykułu: 2,443 | Komentarzy: 0
W dzień Świętego Mikołaja Powiatowy Klub Młodzieżowy LOK „Kolska Starówka” w Kole zaprosił do swojej świetlicy przy ul. Pułaskiego 8 dzieci na choinkowy wieczór z piernikami, faworkami i gorącą herbatą. Zanim jednak dzieci usiadły do stołu musiały pod fachowym okiem swoich rodziców ubrać świąteczną klubową choinkę.
Mikołajki w siedzibie kolskiego LOKu
Foto:Ryszard Borysiewicz
R E K L A M A
hydra

Do ustrojenia choinkę przygotował Jarek Grochociński. Milusińscy ozdobili drzewko kolorowymi bombkami, choinkowym łańcuchem i innymi cudeńkami pod bacznym okiem radnej Rady Miejskiej w Kole Teresy Brzoskiej oraz pań: Małgorzaty Stężewskiej, Agaty Bartosik, Ireny Tyburek, Agnieszki Wojewody i Anny Balcerzak. W finale prac choinka rozbłysła barwnymi, migającymi lampkami. Obecni wykonali przy choince pamiątkowe zdjęcie wspólne z maskotką tego dnia - pieskiem braci Natanka i Oskarka Wojewodów „Bolkiem” . Dzieci wykonały w klubie świąteczne rysunki. A na stołach czekały na nie faworki przygotowane przez Agatę Bartosik, cukierki podarowane przez radną Teresę Brzoską a od św. Mikołaja piernikowe skarpety z czekoladową polewą i gorąca herbata. Uśmiechnięte buzie dzieciaków świadczyły o wspaniałej, już prawie świątecznej, w tym dniu atmosferze. Klub wraz z pozostałymi dziećmi dziękuje również braciom Wojewodom za podarowanie przez nich klubowi pudełka bombek choinkowych.

Klub zaprosi wkrótce do swojej świetlicy wszystkie chętne dzieci m.in. na świąteczne spotkania, konkursy strzeleckie, projekcje filmów video, zabawę ze świętym Mikołajem, drugie śniadania i planowane podczas ferii obiady a także dla milusińskich zabawy dyskotekowe. Planowany jest również wyjazd do Teatru Lalki i Aktora w Poznaniu.

Materiał naszej telewizji

 Zawody Sportowo-Pożarnicze w Gminie Grzegorzew 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
tomasz
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
kotleszka gym
R E K L A M A
Franspol
R E K L A M A
pizzeria fabrico
R E K L A M A
Biuro rachunkowe
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
24 Lip.
17:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
Adonis ma gościa
27 Lip.
10:00

Plac przed GOKiBP Babiak
Dni Gminy Babiak
29 Sierp.
19:00

Miejski Dom Kultury,ul.Słowackiego5, Koło
W cyklu