R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Zatrzymania

Powiercie: Kobieta z mężczyzną skatowali bezdomnego!

27-12-2018 19:41 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 47,172 | Komentarzy: 16

W pierwszy dzień świąt, 25 grudnia br. w miejscowości Powiercie doszło do brutalnego pobicia, w którym ucierpiał 49-letni bezdomny mężczyzna. Teraz "parce" grozi od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

Foto:archiwum e-kolo.pl
R E K L A M A

Co przyszło do głowy 25-letniej mieszkance Koła i 27-letniemu mieszkańcowi Raciborza (woj. Śląskie), żeby skatować bezdomnego - na to pytanie z pewnością usłyszą odpowiedź śledczy. 

25 grudnia w godzinie około 21:45 w miejscowości Powiercie w/w osoby zaatakowali od tyłu mężczyznę uderzając go w głowę. Następnie ofiara upadła na ziemie a oprawcy wymierzali kolejne ciosy w głowę. Bezdomny 49-latek stracił przytomność i dopiero następnego dnia resztami sił dotarł do domostwa, gdzie upadł przed płotem. Zauważyli go jadący samochodem mieszkańcy, którzy wezwali służby ratunkowe. 

Złamany nos i rozległe obrażenia głowy

Mężczyzna trafił do szpitala w Kole, gdzie udzielono mu niezbędnej pierwszej pomocy. Po obdukcji lekarskiej można było ocenić jego obrażenia: złamany nos, zasinienie oczodołów, uszkodzona skóra głowy, itp. Po czterech godzinach od zgłoszenia pobicia śledczym Komendy Powiatowej Policji w Kole udało się ustalić i zatrzymać sprawców, którzy zostali przewiezieni do aresztu. Tam usłyszeli zarzuty pobicia, do których się przyznali. Za to przestępstwo Kodeks Karny przewiduje karę od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (16) Pokaż komentarze