R E K L A M A
ren
R E K L A M A
SLF
Wiadomości Gmina Grzegorzew

Gmina Grzegorzew ma nowego skarbnika

19-02-2019 15:38 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 9,400 | Komentarzy: 2
Po odejściu na emeryturę wieloletniej skarbnik Ireny Antkiewicz, w grzegorzewskim urzędzie powstał wolny wakat, który dziś zapełniła nowa osoba.
Gmina Grzegorzew ma nowego skarbnika

Od 1 marca br. finansami Gminy Grzegorzew zarządzać będzie Renata Dopierała, która pracuje w urzędzie od 18 lat. Jak wspominała Wójt Bożena Dominiak: nowa skarbnik to osoba kompetentna, posiadające odpowiednie wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku Finanse i Rachunkowość o specjalizacji dotyczącej finansów publicznych, dodatkowo ostatnie lata pracowała jako kierownik Wydziału Ekonomiczno-Administracyjnego Szkoł. Wójt kilkukrotnie podkreślała, że darzy ją całkowitym zaufaniem a swoją wieloletnią pracą pokazała, że zasługuje na powierzenie jej tej nowej, jakże odpowiedzialnej roli.

Rada Gminy podjęła jednogłośnie w trakcie dzisiejszej sesji uchwałę, powołującą Renatę Dopierałę na nowe stanowisko.

Pani Skarbnik życzymy powodzenia, składając jednocześnie gratulację!
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze