R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Śmierć na ulicy. Potrącony pieszy zginął na miejscu!

20-02-2019 21:09 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 81,076 | Komentarzy: 77

W dniu dzisiejszym, w godzinach wieczornych doszło do tragedii na drodze Koło - Sompolno w miejscowości Dęby Szlacheckie. W pobliżu sklepu spożywczego został potrącony mężczyzna, który prawdopodobnie przechodził przez ulicę w miejscu niedozwolonym.
Foto:czytelnik
R E K L A M A

Z relacji kierowcy samochodu ciężarowego przewożącego węgiel wynika, że mężczyzna był ubrany na ciemno i pojawił się tuż przed maską pojazdu. Prowadzący ciężarówkę nie miał już czasu na reakcję i hamowanie. Mężczyzna w wyniku odniesionych poważnych obrażeń zmarł na miejscu.

Ok godz 19:55 w miejscowości Dęby Szlacheckie, 53-letni mieszkaniec powiatu tureckiego kierujący pojazdem ciężarowym m-ki MAN, jadąc od strony Sompolna w kierunku Koła uderzył w 52-letniego mieszkańca Dębów Szlacheckich. W wyniku zdarzenia 52-latek poniósł śmierć. Na miejscu pracują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kole, którzy ustalają dokładny przebieg zajścia.

- przekazał nam pełniący obowiązki rzecznika prasowego, Przemko Chudykowski

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (77) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA