sim
kol-net
Wiadomości Na sygnale Spaliła się we własnym domu

Spaliła się we własnym domu

29-10-2010 14:42 | Źródło: | Wyświetleń artykułu: 6,801 | Komentarzy: 0
Spaliła się we własnym domu
Foto:
zacisze
Policjanci pod nadzorem kolskiej prokuratury wyjaśniają przyczyny śmierci 55 letniej mieszkanki Zawadki w gm. Olszówka w powiecie kolskim. Częściowo zwęglone ciało kobiety odkryła w jej domu sąsiadka.
Dzisiaj rano w miejscowości Zawadka gm. Olszówka w powiecie kolskim w jednym z jednorodzinnych domów ujawniono częściowo zwęglone zwłoki 55 letniej właścicielki posesji. Makabrycznego odkrycia dokonała sąsiadka, która przyszła ją odwiedzić. Natychmiast poinformowano służby ratownicze. Na miejsce pojechali policjanci oraz dyżurujący prokurator. Wstępne ustalenia wykluczają udział w zdarzeniu osób trzecich. Oględziny przeprowadzone w domu wskazują, że kobieta najprawdopodobniej usnęła z papierosem, od niedopałka zajęła się pierzyna i odzież na niej. Ponieważ zwłoki znaleziono w innym pomieszczeniu, kilka metrów od miejsca gdzie spała być może częściowo zaczadzona jeszcze próbowała się ratować. Kobieta mieszkała samotnie, więc nie mogła liczyć na jakąkolwiek pomoc. Ciało zabezpieczono do specjalistycznych badań, pod nadzorem prokuratury policjanci będą teraz szczegółowo wyjaśniać okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia.

Na kanwie tego wypadku funkcjonariusze apelują do wszystkich, którzy mają w rodzinie bądź opiekują się osobami starszymi czy samotnie mieszkającymi aby ich ostrzegać i rozmawiać z nimi na temat bezpiecznych zachowań.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
paryz
DODAJ KOMENTARZ
*dodając swój komentarz jednocześnie akceptujesz regulamin.
Pamiętaj, że dodając treść łamiącą prawo lub dobra osobiste - narażasz się na odpowiedzialność karną.
WASZE KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy pod wiadomością. Bądź pierwszy!