× Wszystkie informacje o 31 Finale WOŚP w Kole
Pochmurno -0.8
Prowadzisz firmę? Chcesz dotrzeć do lokalnych klientów?
reklama
reklama

5 ciekawych pomysłów na spędzanie czasu we dwoje

Autor: 29 Marzec 2019 przeczytasz w ok. 5 min.
 5 ciekawych pomysłów na spędzanie czasu we dwoje
© e-kolo.pl
(0) | Czytano:
27,851 razy | przeczytasz w ok. 5 min.

Wydawać, by się mogło, że związki najczęściej rozpadają się przez zdrady i nieporozumienia między partnerami. Prawda jest jednak taka, że przyczyną problemów w związku, jest nuda.

R E K L A M A
0
Czytano:
27,851 razy
Udostępnij

Sprawia ona, że robimy rzeczy, których nie robilibyśmy gdybyśmy byli czymś zajęci. Dojść również może do pojawienia się u nas uczucia frustracji, przez to, że każdy dzień wygląda tak samo. To właśnie przez nią rozpada się wiele związków. Jest jednak dobra wiadomość – możecie z nią walczyć. Jest wiele sposobów na to, by zwalczyć nudę i nie doprowadzić dzięki temu do końca waszego związku. Sami się przekonajcie, jakie to proste - proponuje autor https://memberxxl.pl/.

1. Wybierzcie się w podróż

Macie długi wolny weekend i nie macie żadnych planów? Nie ma więc lepszego pomysłu na zapełnienie tego wolnego czasu niż wybranie się na wycieczkę. Jest wiele możliwości. Nie musicie się ograniczać, możliwe są również wyjazdy za granice, w miejsca, w których jeszcze nie byliście. Tak spędzony wspólnie czas nie da wam możliwości na nudzenie się, a to dobrze wpłynie na wasz związek. Podróż może być daleka lub możecie się wybrać kilkadziesiąt kilometrów w piękne miejsce i tam spędzić czas na zwiedzaniu i podziwianiu pięknych widoków. W podróży jest tak wiele rzeczy do zrobienia, że na pewno nie będziecie mieli czasu na nudę.

Dodatkowo cały ten czas spędzicie razem. Nie często macie pewnie okazję być tak blisko siebie, a dzięki temu na nowo poczujecie ze sobą więź, która was kiedyś połączyła. Jest to również świetny czas na rozmowę. Pewnie na to również nie często macie czas, ponieważ praca i obowiązki w domu nie pozwalają wam na poświęcenie się i porozmawianie ze sobą długo i szczerze. Taki wyjazd jest lekarstwem dla wielu związków, więc jeśli tylko macie okazję i pogoda dopisuje, wybierzcie się gdzieś, by móc wspólnie tworzyć ciekawe wspomnienia, które utrwalą i umocnią wasz związek.

2. Idźcie zaszaleć

Bez względu na to ile macie lat, zawsze znajdzie się takie miejsce, gdzie będziecie mogli potańczyć, dobrze zjeść, trochę się napić i dobrze się bawić. Jeśli od dawna nie byliście na potańcówce, czas to zmienić. Podczas tańca zbliżycie się do siebie, spędzicie razem czas, a ruch sprawi, że w waszym organizmie zwiększy się poziom endorfin, a to poprawi wam humor. Jeśli nie jesteście w stanie znaleźć miejsca, gdzie będzie dobra muzyka i miejsce do tańca, to sami je sobie stwórzcie. Zróbcie miejsce w salonie, włączcie muzykę, wyłączcie światła i tańczcie do woli. Dzięki temu naprawdę poczujecie się świetnie.

Jeśli jednak udacie się na dyskotekę, to koniecznie pamiętajcie, by spędzać czas razem, a nie osobno. Jeśli któreś z was idzie do baru, to lepiej nie spędzać tam za wiele czasu, ponieważ druga połówka może poczuć się osamotniona, a w takich miejscach ludzie szukają towarzystwa, więc nie zdziw się, jeśli po powrocie z łazienki, czy z baru, po pół godziny twoja dziewczyna tańczy z innym facetem, a do twojego faceta dołączyła się jakaś dziewczyna. W takich miejscach to naturalne, a jeśli nie chcecie zepsuć sobie humoru, to lepiej spędzajcie czas razem, by ten wieczór nie zamienił się w katastrofę.

3. Patrzcie sobie w oczy

Mówi się, że prawdziwa miłość jest wtedy, gdy to w oczach się zakochujemy. Jeśli w waszym przypadku tak właśnie było, to może magicznie byłoby znowu to zrobić? Dni codzienne, kiedy mamy pracę, domowe obowiązki i wiele innych spraw do załatwienia, nie zawsze jest czas, by spojrzeć sobie w oczy na dłużej niż kilka sekund. Jeśli więc macie więcej czasu usiądźcie sobie naprzeciw siebie i w milczeniu popatrzcie sobie w oczy. Możecie tak spędzić pięć lub dziesięć minut, lub tyle ile jesteście w stanie wytrzymać. Jest to magiczne doświadczenie, ponieważ z oczu można wyczytać naprawdę wiele.

4. Razem udajcie się na zakupy

Bardzo często bywa tak, że to jedno z was idzie na zakupy, a drugie zostaje w tym samym czasie w domu. To nie jest dobre rozwiązanie, przez to tracicie czas na wspólne doświadczenia i wspomnienia. Mimo że dla większości z nas zakupy nie są niczym przyjemnym, to jeśli spędzicie je razem, będzie wam zdecydowanie łatwiej przez nie przebrnąć, a także będzie to dla was przyjemne doświadczenie. Podczas takich zakupów możecie powiedzieć sobie o tym marzycie i jakich przedmiotów potrzebujecie. To idealny czas na zrobienie wywiadu, który ułatwi wam wybór prezentu dla partnera. Tak więc, mimo że tego nie lubicie, wybierzcie się na zakupy i koniecznie zróbcie to razem. Dzięki temu poczujecie, że możecie razem zrobić wszystko, nawet tak przyziemne rzeczy, jak stanie w kolejce po ser, będzie przyjemniejsze.

5. Oglądajcie wspomnienia

Zazwyczaj macie wasze wspólne zdjęcia, czy nagrania. Nie kończenie są one w albumach lub zgrane na taśmę, ale na pewno macie je na telefonach i możecie je zrzucić na dysk przenośny, a potem oglądać na telewizorze. Tak spędzony wieczór, to zdecydowanie lepsze doświadczenie niż oglądanie filmów, czy granie w gry. To pozwoli wam zbliżyć się do siebie jak nic innego. A dodatkowo będziecie mogli na nowo zobaczyć, jak kiedyś wyglądał wasz związek.

Oceń artykuł
średnia ocena: 0 liczba głosów: 0
R E K L A M A
R E K L A M A
Komentarze (0)
dodając komentarz akceptujesz regulamin. Pamiętaj o wzajemnym szacunku! HejtSTOP
Gmina Grzegorzew
Grzegorzew znów będzie miastem? Dyskusja w trakcie sesji
12 godziny temu 3,151 10

Grzegorzew znów będzie miastem? Dyskusja w trakcie sesji

Powiat Kolski
30 tysięcy porodów w Wielkopolsce w 2022 r. 46% porodów w kolskim szpitalu to mieszkańcy z sąsiednich powiatów
13 godziny temu 1,330 1

30 tysięcy porodów w Wielkopolsce w 2022 r. 46% porodów w kolskim szpitalu to mieszkańcy z sąsiednich powiatów

Pożary
Autostrada A2: Jedno z kół naczepy zapaliło się w trakcie jazdy
15 godziny temu 4,253

Autostrada A2: Jedno z kół naczepy zapaliło się w trakcie jazdy

Muzeum
Magiczny Lechistan - nowa wystawa w kolskim muzeum
1 dzień temu 499

Magiczny Lechistan - nowa wystawa w kolskim muzeum

Inne
Rusza nowy cykl Grand Prix Koło 2023
1 dzień temu 1,320

Rusza nowy cykl Grand Prix Koło 2023

Inne
Wolontariusze WOŚP przeszli szkolenie z bezpieczeństwa w trakcie kwesty
1 dzień temu 1,724 4

Wolontariusze WOŚP przeszli szkolenie z bezpieczeństwa w trakcie kwesty

R E K L A M A
R E K L A M A
Przasnysz