R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Prezydent Andrzej Duda odwiedzi miasto Koło! Zapraszamy mieszkańców

12-04-2019 11:59 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 48,230 | Komentarzy: 40

Już w najbliższy wtorek, tj. 16 kwietnia br. nasze miasto odwiedzi pierwszy raz Prezydent RP Andrzej Duda, który spotka się z samorządowcami oraz mieszkańcami miasta i powiatu.

Foto:
R E K L A M A

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na otwarte spotkanie z Panem Prezydentem, które odbędzie się na placu przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Kole przy ulicy Sienkiewicza 21/23. Wejście na plac od strony ulicy Prusa. Początek spotkania o godzinie 17:00.  Ze względów organizacyjnych wstęp na plac możliwy będzie już od godziny 15:30. Prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i bezwzględne stosowanie się do poleceń prezydenckiej ochrony.

- Starosta Kolski  Robert Kropidłowski, Poseł RP Leszek Galemba

Dla naszych czytelników też mamy niespodziankę. Nasz portal jako jedyne media, otrzymał zgodę na przeprowadzenie wywiadu z Prezydentem Andrzejem Dudą. Wyniki spotkania przed kamerą jeszcze tego samego dnia w godzinach wieczornych. 

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (40) Pokaż komentarze