R E K L A M A
ren
R E K L A M A
Artbud
Wiadomości Inne

Marcin Kotleszka ponownie Mistrzem Polski w kulturystyce!

15-04-2019 11:22 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 11,817 | Komentarzy: 2
Po dłużej przerwie w rywalizacji na zawodach, ale i katorżniczych treningów, kolski sportowiec Marcin Kotleszka postanowił powrócić do budowania formy. Efektem tego jest zdobycie kolejnego tytułu Mistrza Polski.
Marcin Kotleszka ponownie Mistrzem Polski w kulturystyce!
Foto:archiwum prywatne

W odbywających się w Kielcach Mistrzostwach Polski w Kulturystyce organizowanych przez Polski Związek Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego. Marcin Kotleszka wystartował w kategorii "Kulturystyka mężczyzn do 95 kg". Przypomnijmy, że pierwszy swój, tak ważny tytuł kolski sportowiec zdobył dwa lata temu.

Przez ostatnie dwa lata budował markę swojej profesjonalnej siłowni w Kole Kotleszka Gym oraz poświęcił wiele czasu życiu prywatnego. Jak sam powiedział w rozmowie z naszym portalem: do podjęcia decyzji o tegorocznym starcie przekonywało go wiele osób. Plany treningowe i dietetyczne rozpisywał Radosław Słodkiewicz, natomiast o budowanie formy Marcin musiał już zadbać samodzielnie.

Gratulujemy ponownego zdobycia Mistrza Polski!

Materiał naszej telewizji

 Wystąpienie Premiera Mateusza Morawieckiego w Kole 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze