R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Marcin Kotleszka ponownie Mistrzem Polski w kulturystyce!

15-04-2019 11:22 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 15,425 | Komentarzy: 2

Po dłużej przerwie w rywalizacji na zawodach, ale i katorżniczych treningów, kolski sportowiec Marcin Kotleszka postanowił powrócić do budowania formy. Efektem tego jest zdobycie kolejnego tytułu Mistrza Polski.
Foto:archiwum prywatne
R E K L A M A

W odbywających się w Kielcach Mistrzostwach Polski w Kulturystyce organizowanych przez Polski Związek Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego. Marcin Kotleszka wystartował w kategorii "Kulturystyka mężczyzn do 95 kg". Przypomnijmy, że pierwszy swój, tak ważny tytuł kolski sportowiec zdobył dwa lata temu.

Przez ostatnie dwa lata budował markę swojej profesjonalnej siłowni w Kole Kotleszka Gym oraz poświęcił wiele czasu życiu prywatnego. Jak sam powiedział w rozmowie z naszym portalem: do podjęcia decyzji o tegorocznym starcie przekonywało go wiele osób. Plany treningowe i dietetyczne rozpisywał Radosław Słodkiewicz, natomiast o budowanie formy Marcin musiał już zadbać samodzielnie.

Gratulujemy ponownego zdobycia Mistrza Polski!

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (2) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA