R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Wprowadził Polskę do UE, a dziś kandyduje do Europarlamentu

02-05-2019 21:35 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 8,921 | Komentarzy: 10

Leszek Miller, bo o nim mowa to były premier rządu, który 15 lat temu podpisywał traktat akcesyjny, na mocy którego Polska stała się jednym z członków Unii Europejskiej. Co dziś sądzi o przyszłości naszego kraju we wspólnocie?
Foto:e-kolo.pl | Leszek Miller w studiu Kolskich Rozmów
R E K L A M A

W dniu dzisiejszym (2 maja br.) Leszek Miller odwiedził nasze miasto Koło, aby spotkać się z jego mieszkańcami w trakcie majówki jednocześnie zachęcając do oddania swojego głosu na jego nazwisko w najbliższych wyborach do Parlamentu Europejskiego. To doskonała okazja również do odwiedzenia naszego studia telewizyjnego, gdzie porozmawialiśmy o ostatnich piętnastu latach dla Polski.

Były premier opowiedział nam, jak wspomina ten dzień, w którym Polska stała się pełnoprawnym członkiem Unii Europejskiej, jednocześnie podsumowując rozwój kraju oraz uzyskane od początku miliardy euro.

Leszek Miller zapytany czy widzi więcej plusów, czy minusów Polski w Unii odpowiedział, że nie widzi żadnych minusów. 

Premier ubiega się o mandat w imieniu Koalicji Europejskiej z okręgu woj. Wielkopolskiego. Na liście otrzymał miejsce drugie, tuż za również byłą premier - Ewą Kopacz (niebawem gość Kolskich Rozmów).

O czym jeszcze rozmawialiśmy? Posłuchajcie sami.R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (10) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA