Olimpia Koło przegrywa z Orkanem Śmiłowo

W sobotą 18 maja na głównym boisku Stadionu Miejskiego w Kole IV-ligowa drużyna seniorów MKS Olimpii Koło (trener Tomasz Mikusik) rozegrała spotkanie 32 kolejki IV ligi wielkopolskiej z Orkanem Śmiłowo.

1,777 razy
Udostępnij
Z O B A C ZK O N I E C Z N I E
Nocna akcja gaśnicza w centrum Koła

Kolanie niezbyt dobrze zaczęli to spotkanie. Już w 6 minucie stracili bramkę. Następnie w przeciągu trzech minut od 24 do 27 minuty spotkania Olimpia straciła kolejne dwie bramki i przegrywała już 0:3. Jeszcze w I połowie w 45 minucie bramkę dającą nadzieje dla kolan strzelił Bartosz Kowalski.

W II połowie w 57 minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Bartosz Kowalski skutecznie egzekwując rzut karny. Olimpia w tym momencie przegrywała 2:3 i mecz stał się bardzo emocjonujący. W 84 minucie padła czwarta bramka dla Orkana i wynik spotkania już nie uległ zmianie. Kolanie przegrali 2:4.

MKS OLIMPIA Koło - ORKAN Śmiłowo 2:4 (1:3)

0:1 - Patryk Koc (6')

0:2 - Daniel Kozak (24')

0:3 - Mateusz Tatera (27')

1:3 - Bartosz Kowalski (45')

2:3 - Bartosz Kowalski (57' - rzut karny)

2:4 - Adrian Mikołajczak (84')

żółte kartki: Jakub Jaroński, Mikołaj Czajka