R E K L A M A
ren
R E K L A M A
Geberit
Wiadomości Miasto Koło

Jest bezpartyjnym kandydatem.Nam opowiedział o swojej walce o praworządność

21-05-2019 21:29 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 3,447 | Komentarzy: 0
Michał Wawrykiewicz to postać dobrze znana opinii publicznej ze względu na swoje liczne wystąpienia w telewizyjnych programach publicystycznych. Najczęściej zapraszany jest jako ekspert od spraw prawa polskiego i europejskiego.
Jest bezpartyjnym kandydatem.Nam opowiedział o swojej walce o praworządność
Foto:e-kolo.pl

Prowadzi od kilkunastu lat własną praktykę zawodową w Warszawie, w zakresie prawa cywilnego, handlowego oraz prawa nieruchomości i inwestycji infrastrukturalnych. Ekspert zespołów parlamentarnych ds. Uregulowania Stosunków Własnościowych oraz ds. Ładu Konstytucyjnego i Praworządności. Konsultant prawny oraz autor ekspertyz m.in. dla Biura Analiz Sejmowych przy licznych procesach legislacyjnych dotyczących prawa cywilnego oraz ustaw ustrojowych. Ekspert komisji parlamentarnej LIBE (w Parlamencie Europejskim) w trakcie przygotowywania raportu oraz w trakcie wysłuchania w PE na temat praworządności w Polsce.

Współzałożyciel w lipcu 2017 inicjatywy #WolneSądy oraz jeden z inicjatorów Komitetu Obrony Sprawiedliwości KOS, członek Stowarzyszenia im. prof. Zbigniewa Hołdy. Wraz z pozostałymi twórcami inicjatywy #WolneSądy uhonorowany nagrodą Newsweeka im. Teresy Torańskiej za działalność publiczną w 2018 roku.

A wczoraj, tj. 20 maja 2019 roku na zaproszenie lidera powiatowych struktur partii Nowoczesna, Roberta Gajdy - odwiedził Koło, aby spotkać się z mieszkańcami i porozmawiać na temat wyborów do Parlamentu Europejskiego w tym o swojej kandydaturze na liście Koalicji Europejskiej. Jest kandydatem bezpartyjnym, który od lat poświęca się pracy społecznej. Co ma do zaproponowania swoim wyborcom? Posłuchajcie wywiadu, jaki na wyłączność przeprowadziła nasza redakcja w otoczeniu zieleni Hotelu Mazurek w Kole.Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze
R E K L A M A
ligrana
R E K L A M A
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
Franspol
popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
15 Gru.
14:00

MDK w Kole
ŚWIĄTECZNY JARMARK BOŻONARODZENIOWY
18 Gru.
18:30

Miejski Dom Kultury, ul. Słowackiego 5, Koło
KŁAMCZUCHA - spektakl muzyczny
22 Gru.
16:30

Kościół pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Kole
Rodzinne Kolędowanie 2019