R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Gmina Babiak

Informacja o przebiegu projektu– maj, cz.2

30-05-2019 18:16 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 2,526 | Komentarzy: 0

Gmina Babiak w roku 2019 realizuje projekt szkoleniowy z udziałem środków unijnych pt. "Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województw: zachodniopomorskiego i wielkopolskiego".

Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

W maju udało się przeprowadzić kilka szkoleń w ramach przedmiotowego projektu. Uczestnicy bardzo chętnie i aktywnie uczestniczą w zajęciach. Tematyka szkoleń oparta o media społecznościowe jest na czasie i wynika z potrzeb uczestników. Kolejne szkolenia zaplanowano na miesiąc czerwiec. 2 grupy spotkają się na szkoleniach w budynku szkoły w Brdowie, a inne 2 grupy mieszkańców zostaną przeszkolone w Środowiskowym Domu Samopomocy w Dębnie Królewskim. Zapraszamy kolejne osoby do zapisywania się do udziału w szkoleniach pod nr tel. 632711071 lub u swoich sołtysów.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze