R E K L A M A
ren
R E K L A M A
geberit odlewnia
Wiadomości Biblioteka

Dylematy młodzieży

14-06-2019 12:57 | Źródło: PiMBP w Kole | Wyświetleń artykułu: 1,873 | Komentarzy: 0
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kole gościła pracowników Uniwersytetu Warszawskiego - prof. dr hab. Grzegorza Leszczyńskiego oraz dr Michała Zająca.
Dylematy młodzieży
Foto:PiMBP w Kole | prof. dr hab. Grzegorz Leszczyński i dr Michał Zając
R E K L A M A
Biuro podatkowe Buczkowski

Prof. dr hab. Grzegorz Leszczyński wystąpił z wykładem  „Najnowsza proza wobec dylematów młodzieży. Problemy obyczajowe i moralne, poszukiwanie tożsamości, życie na krawędzi śmierci”, a dr  Michał Zając z pokazem „Praca z czytelnikiem opornym w bibliotece”.

Zarówno prof. Leszczyński jak i dr  Zając podkreślali, że aby zachęcić  do czytania, należy zaproponować interesującą, porywającą lekturę, która jest odpowiednia do  wieku, napisana przystępnym językiem, nie jest gruba (gruba książka może zniechęcić) i opowiada o problemach, z którymi borykają się młodzi ludzie.  Młodzież chce czytać m.in. o  grach komputerowych, przemocy w szkole, miłości i narkotykach.

Spotkanie branżowe pracowników bibliotek publicznych Koła i powiatu kolskiego, kolskiej biblioteki pedagogicznej oraz polonistów, odbyło się 13 czerwca 2019 r., w Sali Sesyjnej Ratusza.

 

Materiał naszej telewizji

 Uroczyste podpisanie umowy z wykonawcą mostu na Rgilewce 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna
Kontakt z autorem: a.pietruszka@biblioteka-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze