R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Zaginął po wyjściu na ryby. Nad ranem odnaleziono ciało

24-06-2019 21:12 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 123,781 | Komentarzy: 3

Wczoraj informowaliśmy naszych czytelników o rozpoczętych poszukiwaniach zaginionego młodego mężczyzny z Gozdowa, dziś poszukiwania te zakończono z powodu odnalezienia ciał.

Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Mieszkaniec Gozdowa wyszedł z domu na ryby 23 czerwca br. Od tego czasu nie było z nim żadnego kontaktu, odnaleziono jedynie jego rower nad rzeką Wartą, gdzie prawdopodobnie udał się powędkować. Wczoraj, późnym wieczorem sprowadzono na miejsce policyjnego psa tropiącego oraz strażaków na łodziach, którzy patrolowali teren rzeki. 

Dziś nad ranem dotarła do nas smutna wiadomość o odnalezionym w wodzie zaginionym mężczyźnie. Teraz trwają prace pod nadzorem prokuratora co do przyczyn zgonu.

W poszukiwania zaangażowało się kilka tysięcy osób na facebooku oraz mieszkańcy Gozdowa wraz z przyjaciółmi z drużyny sportowej.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (3) Pokaż komentarze