R E K L A M A
ren
R E K L A M A
Artbud
Wiadomości Gmina Babiak

Informacja o przebiegu projektu – czerwiec, cz. 2

28-06-2019 10:26 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 1,522 | Komentarzy: 0
Gmina Babiak w roku 2019 realizuje projekt szkoleniowy z udziałem środków unijnych pt. „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województw: zachodniopomorskiego i wielkopolskiego”.
Informacja o przebiegu projektu – czerwiec, cz. 2
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A
Biuro podatkowe Buczkowski

W czerwcu zrealizowano pięć dwudniowych szkoleń. Zajęcia komputerowe odbyły się w Zespole Szkół w Brdowie,  w Gminnym Ośrodku Kultury i Bibliotece Publicznej w Babiaku oraz w Środowiskowym Domu Samopomocy w Dębnie Królewskim. Instruktorzy przeszkolili łącznie 60 osób. W miesiącu lipcu zaplanowano przerwę wakacyjną mając przede wszystkim na uwadze specyfikę naszej gminy (okres żniw, urlopy). Kolejne szkolenia zaplanowano na sierpień i wrzesień. Informujemy, że nadal trwają zapisy się do udziału w szkoleniach pod nr tel. 632711071 lub u swoich sołtysów. 

Materiał naszej telewizji

 Eurodeputowany Jerzy Buzek poparł Ireneusza Niewiarowskiego 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze