R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Pożary

Płonęła stodoła i blisko 300 balotów.6 godzin walki o mienie

05-07-2019 12:36 | Źródło: KP PSP Koło | Wyświetleń artykułu: 28,673 | Komentarzy: 5

4 lipca 2019r. Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kole o godzinie 12.32 otrzymało zgłoszenie o pożarze stodoły w miejscowości Bierzwienna Długa gm. Kłodawa.
R E K L A M A

Na miejsce pożaru zadysponowani zostali strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Kole oraz OSP Bierzwienna, OSP Kłodawa, OSP Luboniek, OSP Wrząca Wielka, OSP Leszcze, OSP Brdów. Po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu przeprowadzono rozpoznanie, w wyniku którego ustalono, że pożarem objętybył budynek stodoły, sterta słomy i siana.

Silny wiatr rozprzestrzeniał ogień na przyległe pola, gdzie znajdowało się jest zboże. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu terenu objętego działaniem ratowniczym, obronie przyległych budynków gospodarczych oraz zbóż przed rozprzestrzeniającym się ogniem.

Po dojeździe kolejnych zastępów przystąpiono do gaszenia pożaru przy pomocy prądów wody. W wyniku pożaru całkowitemu spaleniu uległ dach na budynku stodoły, spaleniu i nadpaleniu uległo 200 balotów sianokiszonki, 100 balotów słomy, 3 ary pszenicy na pniu  oraz pryzma obornika.

Pożar przez 6 godzin gasiło 44 strażaków. Dochodzenie w sprawie przyczyny pożaru prowadzi policja.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (5) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę