R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Pierwsze dziesięć dni ze zmianami. Czy doszło do kolizji?

10-07-2019 10:08 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 17,513 | Komentarzy: 4

Dziś mija dokładnie dziesięć dni od wprowadzonych zmian na skrzyżowaniu ulic Blizna, Kolejowa, Piaski w pobliżu marketu Kaufland. Wielu czytelników w dyskusji na temat zmiany organizacji ruchu obawiało się o gwałtowny wzrost kolizji w tym miejscu, czy tak było?

Foto:czytelnik
R E K L A M A

O ostatnie statystyki tego miejsca zapytaliśmy rzecznik prasową Komendy Powiatowej Policji w Kole, która poinformowała nas, że po zmianach doszło do jednej kolizji drogowej. W dniu dzisiejszym, około godziny 9:00  doszło do kolejnej, w której na szczęście ucierpiała jedynie karoseria samochodów. Nasi czytelnicy byli świadkami na początku lipca kilku drobnych kolizji, które nie były zgłaszane służbom.

Mimo wyraźnego oznakowania skrzyżowania i zmian, jakie zostały wprowadzone - kierowcy nadal zatrzymują się jadąc drogą z pierwszeństwem przejazdu.

A jak po dziesięciu dniach oceniacie zmiany?

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (4) Pokaż komentarze