R E K L A M A
ren
R E K L A M A
geberit piecownia
Wiadomości Powiat Kolski

Pierwsze dziesięć dni ze zmianami. Czy doszło do kolizji?

10-07-2019 10:08 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 16,000 | Komentarzy: 4
Dziś mija dokładnie dziesięć dni od wprowadzonych zmian na skrzyżowaniu ulic Blizna, Kolejowa, Piaski w pobliżu marketu Kaufland. Wielu czytelników w dyskusji na temat zmiany organizacji ruchu obawiało się o gwałtowny wzrost kolizji w tym miejscu, czy tak było?
Pierwsze dziesięć dni ze zmianami. Czy doszło do kolizji?
Foto:czytelnik

O ostatnie statystyki tego miejsca zapytaliśmy rzecznik prasową Komendy Powiatowej Policji w Kole, która poinformowała nas, że po zmianach doszło do jednej kolizji drogowej. W dniu dzisiejszym, około godziny 9:00  doszło do kolejnej, w której na szczęście ucierpiała jedynie karoseria samochodów. Nasi czytelnicy byli świadkami na początku lipca kilku drobnych kolizji, które nie były zgłaszane służbom.

Mimo wyraźnego oznakowania skrzyżowania i zmian, jakie zostały wprowadzone - kierowcy nadal zatrzymują się jadąc drogą z pierwszeństwem przejazdu.

A jak po dziesięciu dniach oceniacie zmiany?

Materiał naszej telewizji

 II Krajowe Spotkanie Producentów Roślin Białkowych i Soi 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (4) Pokaż komentarze