R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Posłanka Paulina Hennig-Kloska spotkała się z mieszkańcami

26-07-2019 13:18 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 8,477 | Komentarzy: 4

Posłanka Paulina Hennig-Kloska uruchomiła Letnie Biuro Poselskie. Na okres wakacji parlamentarzystka porzuca mury i wyruszyła w trasę po regionie skupiając swoją działalność na powiatach wchodzących w skład naszego okręgu wyborczego. Wczoraj parlamentarzystkę wraz z zespołem można było spotkać na ulicach Koła. Poselski namiot stanął przy ul. Prusa.
Foto:
R E K L A M A

W pracy parlamentarnej zajmuję się finansami publicznymi, w tym finansowaniem ochrony zdrowia, oświatą, ekologią i sprawami rolnictwa. Każda z tych dziedzin to niezwykle ważny obszar, który istotnie wpływa na życie wszystkich Polek i Polaków. W każdej z tych dziedzin opowiadam się za koniecznością zmian, inicjuję nowe rozwiązania legislacyjne. Chcę o tym porozmawiać z mieszkańcami naszego regionu, przedstawić swoje osiągnięcia, zaprezentować plany. Potrzebujemy kompleksowej modernizacji państwa, bo w wielu obszarach mamy zapaść. Reformy PiS w służbie zdrowia czy oświacie bardzo sytuację pogorszyły. Przez 4 lata odbyłam bardzo wiele spotkań teraz chcę wspólnie z mieszkańcami podsumować mijającą kadencję, chcę usłyszeć ich opinię na temat mojej pracy by w kolejnych latach dać z siebie jeszcze więcej. To dla mnie ważne, szczere rozmowy, istotne argumenty i okazje, które pozwalają pozyskać także sympatię osób obojętnych czy wręcz posiadających odmienne poglądy.”

- powiedziała na konferencji prasowej Hennig-Kloska.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (4) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę