R E K L A M A
ren
R E K L A M A
madras
Wiadomości Miasto Koło

Ireneusz Niewiarowski na liście KO do Parlamentu

08-08-2019 11:07 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 6,049 | Komentarzy: 1
Wieloletni Senator RP, działacz Solidarności a przede wszystkim mieszkaniec naszego powiatu - Ireneusz Niewiarowski ponownie pojawi się na liście wyborczej. Tym razem do Parlamentu na liście Koalicji Obywatelskiej.
Ireneusz Niewiarowski na liście KO do Parlamentu
Foto:e-kolo.pl

Kawaler Orderu Uśmiechu przez lata działa społecznie na terenie Wielkopolski Wschodniej, ale i całego kraju chociażby w ramach współpracy z sołtysami. Gdyby wymieniać wszystko to, czym zajmuje się były Senator - mogłoby to trafić w formie książki na Wasze dłonie, dlatego ograniczymy opis kandydata do w/w działalności.

Byłu Senator z radmienia Platformy Obywatelskiej ostatnie wybory do Senatu RP przegrał z kandydatką Prawa i Sprawiedliwośći. Teraz swoje doświadczenie będzie chciał wykorzystać w pracy Posła, lecz czy uda się zdobyć mandat? To zależy już tylko od wyborców, którzy wybiorą się do urn wyborczych.
Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: e-kolo@e-kolo.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze