R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wypadki

Wyjeżdżając zajechała drogę motorowerzyście [VIDEO]

08-08-2019 14:53 | Źródło: Redakcja portalu e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 29,443 | Komentarzy: 7

42-letnia kobieta, która prowadziła pojazd marki Ford Galaxy była sprawcą dzisiejszej kolizji na ulicy Toruńskiej w Kole. Zobacz nagranie ze zdarzenia.

Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Około godziny 10:50 na odcinku ulicy Toruńskiej doszło do zderzenia samochodu osobowego z motorowerzystą. Kobieta wyjeżdżając z posesji ustąpiła pierwszeństwa przejazdu innym samochodom, lecz jak twierdzi - nie widziała motorowerzysty, któremu zajęchała drogę. 

45-letni mężczyzna uderzył w nadkole osobówki i przeleciał kilka metrów nad drogą upadając na asfalt. Jednoślad odbijając się od Forda uszkodził jeszcze inny pojazd zaparkowany w pobliżu. 

Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które opatrzyło na miejscu poszkodowanego stwierdzając jednocześnie brak konieczności hospitalizacji. Kobieta była trzeźwa a za spowodowanie kolizji została ukarana mandatem karnym.

Poniżej przedstawiamy nagranie z pobliskiego monitoringu, który zarejestrował całe zajście. Film na naszym profilu facebook obejrzało już ponad 7 tysięcy osób!

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (7) Pokaż komentarze