R E K L A M A
ren
R E K L A M A
domki
Wiadomości MKS Olimpia Koło

22 drużyny w letniej edycji

30-08-2019 16:25 | Źródło: www.olimpiakolo.pl | Wyświetleń artykułu: 3,797 | Komentarzy: 0
W najbliższą sobotę 31 sierpnia odbędzie się Wielkie Święto Piłkarskie. W turnieju organizowanym m.in. przez MKS Olimpię Koło, MOSiR Koło, KOZPN Konin i WZPN Poznań zagra aż 22 drużyny w dwóch kategoriach wiekowych, 8 i 7 latków.
22 drużyny w letniej edycji
Foto:www.olimpiakolo.pl

Turniej piłki nożnej „MAŁA OLIMPIA CUP” o Puchar Burmistrza Miasta Koła dla chłopców i dziewczynek urodzonych w 2011 i 2012 roku rozgrywany jest z inicjatywy Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Koninie przy współpracy z władzami miasta Koła, Miejskiego Klubu Sportowego Olimpia Koło i Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kole.

Od wielu lat Miasto Koło, klub Olimpia i MOSiR są partnerami Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej przy organizacji tego typu inicjatyw, których celem jest propagowanie piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży całego naszego regionu.

Olimpia Koło jest przykładem klubu sportowego , który kładzie największy naciski na szkolenie dzieci i młodzieży. Profesjonalna kadra szkoleniowców, piękne obiekty , zaangażowanie rodziców i sprzyjająca władza – te wszystkie czynniki sprzyjają dobrej atmosferze , która powoduje że Koło jest przykładem dobrej pracy z najmłodszymi adeptami futbolu. 

Przypomnijmy, że Miejski Klub Sportowy Olimpia Koło powstał w roku 1920 z tego też powodu już w przyszłym roku będzie obchodziła swoje 100 urodziny. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować tym bez których ten turniej nie doszedłby do skutku:

Organizatorom:
- Burmistrzowi Miasta Koła – Krzysztofowi Witkowskiemu
- Okręgowemu Związkowi Piłki Nożnej w Koninie na czele z Prezesem Grzegorzem Pietrzakiem
- Wielkopolskiemu Związkowi Piłki Nożnej – na czele z Prezesem Pawłem Wojtalą
- Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Kole
- Akademii Małej Olimpia – trener koordynator Piotr Górski

 

W turnieju udział wezmą:

ROCZNIK 2011:

LKS Ślesin, Pogoń Nowe Skalmierzyce, Wisła Płock, AP Reiss Konin, MKS Olimpia Koło (dwie drużyny), Górnik Konin, AP Młoda Włocławianka Włocławek, FEA Gostynin, Tulisia Tuliszków

ROCZNIK 2012:

Oranje Sport Konin, Tulisia Tuliszków, Wisła Płock, AP Reissa Konin, Górnik Kłodawa, MKS Olimpia Koło (trzy drużyny), AP Młoda Włocławianka Włocławek, Pogoń Nowe Skalmierzyce, FEA Gostynin, Zjednoczeni Rychwał 

Materiał naszej telewizji

 Trasa 39 Biegu Warciańskiego cz. 3 


Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku
MKS Olimpia Koło
Kontakt z autorem: olimpia.kolo@wielkopolskizpn.pl
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze
R E K L A M A
Franspol
R E K L A M A
kmk
R E K L A M A
ligrana

popularne wiadomości
R E K L A M A
Jarek Kozlarek
22 List.
20:00

Miejski Dom Kultury w Kole
Kabaret Pod Wyrwigroszem
23 List.
00:00

Osiek Wielki
Andrzejki
23 List.
09:00

Sala sportowa przy ZS w Brdowie
TOP SPIN 2019