R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Dawno temu

Dofinansowania drogowe dla Grzegorzewa i Kłodawy

11-10-2019 15:36 | Źródło: Starostwo Kolskie | Wyświetleń artykułu: 6,352 | Komentarzy: 1

Dzisiaj, po raz kolejny w tym roku, w Starostwie Powiatowym w Kole gościliśmy Wojewodę Wielkopolskiego Zbigniewa Hoffmanna, który przekazał dofinansowania na realizację inwestycji drogowych w ramach Fundusz Dróg Samorządowych.
Foto:Starostwo Kolskie
R E K L A M A

W spotkaniu uczestniczyli Poseł na Sejm RP Leszek Galemba, Wicewojewoda Wielkopolski Aneta Niestrawska, Starosta Kolski Robert Kropidłowski, Wicestarosta Sylwester Chęciński, przedstawiciele gminy Kłodawa oraz przedstawiciele gminy Grzegorzew na czele z Wójt Bożeną Dominiak.

Gmina Kłodawa otrzymała dofinansowanie na realizację zadania pn.: "Przebudowa ulicy Al. 1000-lecia w m. Kłodawa" w kwocie 709 131,00 zł oraz zadania pn.: "Przebudowa ulic: Bohaterów Września 1939 r. i 3 Maja w m. Kłodawa" w kwocie 572 437,00 zł.

Gmina Grzegorzew otrzymała natomiast dofinansowanie na realizację zadania pn.: "Przebudowa drogi gminnej nr 494031P Tarnówka" w kwocie 600 584,00 zł

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (1) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA