R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Miasto Koło

Plac zabaw i strefa aktywności fizycznej oddana do użytku

24-10-2019 12:59 | Źródło: Gmina Koło | Wyświetleń artykułu: 7,552 | Komentarzy: 0

Otwarta Strefa Aktywności w Kiełczewie Smużnym Pierwszym jest drugą OSĄ na terenie Gminy Koło. Pierwsza została wybudowana 2018r. w Powierciu.

R E K L A M A

Gmina Koło złożyła wniosek do Ministerstwa Sportu i Turystyki w lutym 2019r. Po uzyskaniu informacji o pozytywnej ocenie wniosku przystąpiono do realizacji projektu. W październiku Wykonawca rozpoczął prace budowlane i zgodnie z założeniem Programu w terminie do 15.10.2019r. nastąpił odbiór. Obiekt znajduje się na terenie Szkoły Podstawowej w Kiełczewie Smużnym Pierwszym i jest ogólnodostępny dla każdego. Wójt Gminy Koło, Mariusz Rybczyński zachęca do korzystania z urządzeń, jednocześnie prosząc o zachowanie zasad bezpieczeństwa.

Na terenie placu znalazły się

  • Siłownia zewnętrzna: (orbitrek, wioślarz, wahadło/twister, prasa nożna/ stepper, poręcz równoległa/drabinka, skośne koła tai chi, tablica z regulaminem).
  • Strefa relaksu: (4 ławki z oparciem, kosz na śmieci, 2 stoły do gry w szachy  i Chińczyka, stojaki rowerowe 5 - cio stanowiskowe, zieleń i nasadzenia).
  • Plac zabaw: (labirynt, huśtawka bocianie gniazdo, zestaw sprawnościowo - zabawowy). Teren wysypany piaskiem.
  • Ogrodzenie terenu, 2 furtki.

Całkowita wartość inwestycji wyniosła 95 284,15 zł.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze