R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Inne

Policjanci oddawali krew dla swojej chorej koleżanki

09-12-2019 17:52 | Źródło: KPP Koło | Wyświetleń artykułu: 15,266 | Komentarzy: 0

Policjanci i pracownicy cywilni z Komendy Powiatowej Policji w Kole 9 grudnia oddali krew dla swojej koleżanki Joanny. Tym niezwykle cennym darem życia podzielili się również mieszkańcy powiatu kolskiego. Do akcji włączyło się ponad sto osób. Udało się zebrać aż 35 litrów krwi.

Foto:KPP Koło
R E K L A M A

Krew jest bezcennym darem ratującym życie i zdrowie człowieka. To lek, którego nie można wyprodukować. Wiedzą o tym doskonale policjanci kolskiej jednostki dlatego przygotowali zbiórkę krwi, by pomóc swojej koleżance z pracy, a także innym, którzy potrzebują tego życiodajnego płynu. W poniedziałek 9 grudnia br. w sali parafialnej przy Kościele Podwyższenia Krzyża w Kole odbyła się zbiórka krwi. Do jej oddania zgłosiło się ponad 100 osób. 78 z nich usiadło w fotelach i oddało po 450 ml krwi.

Dzięki tak dużemu zaangażowaniu w pomoc dla chorej Asi, udało się zebrać ponad 35 litrów krwi.

Miejmy nadzieję, że zaangażowanie krwiodawców będzie przykładem i zachętą dla innych, by w ten sposób nieść pomoc potrzebującym. Miejmy zawsze na względzie, że nasza krew może ocalić komuś życie.

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
Byłeś/aś świadkiem wypadku, pożaru?
Podziel się wiadomością z nami!
Skorzystaj z formularza
wyślij informacje lub zdjęcie

Kliknij i przejdź do formularza


Wyślij wiadomość

Zachowujemy anonimowość

DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze