R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Wydarzenia

Nie macie pomysłu na Walentynki? Wybierzcie się na koncert

07-02-2020 12:09 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 4,665 | Komentarzy: 0

D Amore - to muzyczna podroż śladami miłości. Nierozerwalną częścią przedstawienia są utwory powstałe w latach 60.tych. Koncert w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Kole to świetny wybór na Walentynki.
Foto:MDK Koło
R E K L A M A

Nicola Palladini Po ukończeniu w 2005 roku Akademii Musicalowej Musical Theatre Academy w Rzymie, studiował metody aktorskie Strasberg/Stanislavskji w Konstant Lee Studio u wykładowcy Ilza Prestinari z Actor Studio. Rozpoczął swoją teatralną karierę w musicalu "The Rocky Horror Show" w roli Riff Raff, a następnie brał udział w licznych musicalach we Włoszech: "Welcome to the Machine" The Pink Floyd Rock Show w roli Producenta Franka, "Alicja w Krainie Czarów" jako Szalony Kapelusznik, "Across the Universe", "Marcelino, chleb i wino", "Grease" oraz w roli Apostoła w światowej premierze spektaklu, którego premiera odbyła się w Sali Audiencyjnej Pawła VI w Watykanie- "Maria z Nazaretu".

W 2011 roku zadebiutował w Polsce w głównej roli Mistrza Ceremonii w musicalu "CABARET" w reżyserii Andrzeja Marii Marczewskiego, w Nowym Teatrze im. Witkacego w Słupsku.

W 2012 roku w Teatrze Muzycznym w Poznaniu wystąpił w musicalu "Kiss Me, Kate" w głównej roli Fred'a Grahama/Petruchio. W 2013 roku Nicola Palladini można było zobaczyć w roli Saszy, w inscenizacji ''Skrzypka na dachu'' w Teatrze Powszechnym im. J. Kochanowskiego w Radomiu, a także jako Heroda w "Betlejem Polskim" Lucjana Rydla na deskach Teatru Małego w Tychach. W tym samym 2013 wyreżyserował spektakl muzyczny “Ciao Ciao Bambina”, w którym z ogromnym sukcesem-ponad 200 spektakli od premiery w listopadzie 2013-wykreował postać Marino Mariniego.

Od 4 października 2014 roku można go oglądać w Teatrze Muzycznym w Łodzi w podwójnej roli Judasza i Heroda w inscenizacji słynnego musicalu “Jesus Christ Superstar”. Pracował także nad musicalową wersją Snu Nocy Letniej Szekspira, gdzie wcielił się w role Oberona i Tezeusza. 21 listopada 2015 odbyła się premiera spektaklu "d:Amore" w jego reżyserii i z nim w roli głównej.

31 grudnia 2015 roku przedstawił po raz pierwszy w Teatrze Małym w Tychach rewię szlagierów musicalowych „Kocham Cię, Broadway”- wieloosobową produkcję wystawianą wielokrotnie w Warszawie, Inowrocławiu, Toruniu i Tychach. 24 lutego 2019 roku, w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu, odbyła się premiera kolejnego widowiska w jego reżyserii. Tym razem pokusił się o powrót do szalonych, dyskotekowych lat 80-tych XX wieku w spektaklu muzycznym „Czy pamiętasz? ItaLo DiScO, czyli Muzyczna Podróż Spaghetti Dance”.

Koncert w Kole 

15 luty 2020, godz. 18:00
Bilety: 30, 35 zł do kupienia w kasie MDK

R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]

Chcesz być na bieżąco? Śledź nasz portal na facebooku Materiał sponsorowany. Redakcja nie jest jego autorem i nie ponosi odpowiedzialności za treść w nim zawartą
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

REKLAMA