R E K L A M A
R E K L A M A
Wiadomości Powiat Kolski

Konferencja prasowa o koronawirusie

28-02-2020 12:49 | Źródło: Redakcja e-kolo.pl | Wyświetleń artykułu: 18,415 | Komentarzy: 0

W Powiecie Kolskim nie ma zachorowań i nie ma podejrzeń zachorowań na koronawirusa - tymi słowami rozpoczął spotkanie z mediami Starosta Kolski Robert Kropidłowski.
Foto:e-kolo.pl
R E K L A M A

Starosta Kolski wraz z Powiatowym Inspektorem Sanitarnym Ewą Lewicką oraz zastępcą dyrektora kolskiego szpitala dr Rafałem Krygierem za pośrednictwem lokalnych mediów chcieli przekazać informacje nt. koronawirusa. Do chwili obecnej nie ma potwierdzonych osób podejrzanych w naszym powiecie co do których zachodziłaby konieczność leczenia czy też izolacji.

Ważnym jest jednak odpowiednie zapobieganie rozprzestrzenianiu się choroby i jej zapobieganie. Jak to robić? i w gdzie zgłosić swoje podejrzenia? O tym wszystkim w poniższym materiale z konferencji.

KOMUNIKAT DLA MIESZKAŃCÓW POWIATU KOLSKIEGO

OSOBY, KTÓRE MIAŁY BLISKI KONTAKT- CZYLI DŁUŻSZY NIŻ 15 MINUT – Z OSOBĄ Z POTWIERDZONĄ INFEKCJĄ WYWOŁANĄ PRZEZ KORONAWIRUSA SARS-CoV-2 ORAZ MAJĄCE GORĄCZKĘ (> 38˚C), KASZEL, DUSZNOŚĆ POWINNY ZADZWONIĆ DO POWIATOWEJ STACJI SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNEJ W KOLE, GDZIE UZYSKAJĄ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE DOTYCZĄCE DALSZEGO POSTĘPOWANIA.

TELEFON ALARMOWY 695 426 274 PSSE W KOLE  DOSTĘPNY CAŁĄ DOBĘ.

JAK NALEŻY ZABEZPIECZYĆ SIĘ PRZED ZAKAŻENIEM:

- UNIKAĆ SKUPISK LUDZKICH

- MYĆ CZĘSTO RĘCE WODĄ Z MYDŁEM

- ZASŁANIAĆ KASZEL PRZEDRAMIENIEM LUB CHUSTECZKĄ JEDNORAZOWĄ, KTÓRĄ NALEŻY WYRZUCIĆ DO KOSZA.R E K L A M A

Redakcja e-kolo.pl
Kontakt z autorem: [email protected]
DODAJ KOMENTARZ
Pamiętaj, że dodając komentarz łamiący prawy - narażasz się na konsekwencje prawne
Zgodnie z nowym rozporządzeniem RODO dotyczącym Ochrony Danych Osobowych, dodając komentarz jednoznacznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na cele statystyczne odraz archiwalne (imię/nick, adres e-mail, adres IP). Więcej o polityce prywatności przeczytasz tutaj
WASZE KOMENTARZE (0) Pokaż komentarze

ZOBACZ TAKŻE

NAJNOWSZE

x Zamknij reklamę